KÜSI NÕU VALGUSTUSE SPETSIALISTILT

halogeen kohtvalgusid

jarmo 13.04.2009 19:49

Kui palju peaks olema minimaalselt ruumi halogeen kohtvalgustite taga? 20W,35W,50W - kas nendel on oluliselt erinev vajalikkus lambitaguse ruumi osas? Kas on olemas mingisugust soojatõket mida saab panna lambi taha, et lambi kuumenedes ei hakkaks juhtmeid sulatama? - kogu toa voolukaablid jooksevad lampide tagant läbi. lambid on ilma trafodeta. panin ka mingi joonise kaasa, et oleks kergem arusaada.
pilt on tehtud telefoniga, seega kehva kvaliteet.


ette tänades Jarmo

Tsiteeri

moodne valgustus 17.04.2009 14:49


Tere

Halogeenvalgusteid võib paigaldada, kuid peab olema tagatud see, et elektrikaablid ei puutuks kokku halogeenlampidega, mis eraldavad kuumust. Kuidas neid kaableid niimoodi fikseerida, et nad valgustitega kokku ei puutuks, ma hetkel öelda ei oska, kui vaid selline mõte, et kaablid tuleks fikseerida lae ja seina liitumise nurka. Ülejäänud ruum peab jääma vabaks, et õhk saaks liikuda. Mingisuguseid soojustusmaterjale kasutada ei soovita.

terv,

moodne valgustus

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.