KÜSI NÕU MÖÖBLISPETSIALISTILT

köögimööbli spoon

kurb 24.11.2008 13:01

mure selline, et köögimööbel valmis 1 kuu tagasi ja eile avastasin, et sahtlite ja valamukapi ukse allääres spoon (saepuruplaat +spoon on uksed) on irdunud - nagu mullitaks lahti. Usun, et see on niiskusest. Kuna aga tegemist köögimööbliga, mis siiski puutub veega kokku mingil määral, siis olengi nõutu - kas mööblivalmistaja on midagi valesti teinud äkki, et nii kiiresti selline probleem? Mul on nõudekapp koos kuivatusrestiga valamust vasakul ja mitte valamu kohal - pean nõud tõstma yle põranda ja seega ka sahtlite, seega ei ole ka v6imalust, et saaksin midagi teisiti teha.
Ei ole ka mööblitegijaga veel rääkinud, enne uurin Teie käest, et milleks pean valmisolema ja kas äkki peaks garantii alla minema selline asi.

Tsiteeri

MoobelInterior OÜ 24.11.2008 13:12

Tere,
ma usun, et selline väike tilgutamine, ei tohiks küll midagi teha aga soovitan valmistajaga ühendust võtta ja see asi lahendada, kui tegemist kandiga, siis on seda võimalik parandada ilma suurtemate probleemideta, kui fassad pole kahjustada saanud.

Lugupidamisega,
MoobelInterior OÜ

Tsiteeri

teemaalgataja 24.11.2008 13:28

ei, kant on omal kohal -ikka see pealmine kiht sahtlist/kapist - selle all''r on lahti ja nagu lainetab kohe. Ma ise ka m6tlen, et kui peale n]udepesu kapid-sahtlid lapiga yle k2in, ei tohiks nagu midagi hullu olla, aga n2ed. Kysimus ongi selles, et kas v6ib olla halva kvaliteediga m;;bliplaat nt., et v6iksin n6uda garantiikorras asendamist? Sest ei ole ju loogiline, et kuu ajaga on asi nii hull...

Tsiteeri

MoobelInterior OÜ 24.11.2008 14:53

Tere,
ma usun, et selline väike tilgutamine, ei tohiks küll midagi teha aga soovitan valmistajaga ühendust võtta ja see asi lahendada, kui tegemist kandiga, siis on seda võimalik parandada ilma suurtemate probleemideta, kui fassad pole kahjustada saanud.

Lugupidamisega,
MoobelInterior OÜ

Tsiteeri

MoobelInterior OÜ 24.11.2008 14:58

Garantii mööblile kehtib 1 aasta, kui ei ole omavahel muid leppeid sõlmitud. Võtke ühendust ja nad peavad selle välja vahetama. Kui tekib vaidlus om võimalik tellida ekspertiisi ja neid on mitmeid TTY-st paar õppejõudu on seda teinud ja on veel teisigi.
Tegemist võib olla aga ka täiesti inimliku vea või praagiga, sest tegijal juhtub nii mõndagi.

MooblInterior OÜ

Tsiteeri

teemaalgataja 24.11.2008 15:04

suur t2nu vastuse eest :) R22gin tegijaga siis.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.