KÜSI NÕU FENG SHUI SPETSIALISTILT

Ba gua tsoonid

Kätlin 21.03.2012 20:10

Tere!

Ma täpsustaks eelmist küsimust. Kui on võimalik lühidalt öelda, siis äkki oleks siiski võimalik vastata, kuidas ba gua tsoone jagada. Lisasin plaani.
Kas on võimlik, et energia saab liikuda ruumi ka mingist teisest tsoonist peale karjääri, teadmiste või õpetajate tsooni? Või jäävad sellise plaani puhul siis osad tsoonid täiesti välja?

Ma väga tänan vastuse eest!

Tsiteeri

Siret Seeder 28.03.2012 14:26

Tere!
Tegemist on mitte erandlikuga, kuid siiski küllaltki keerulise põhjapinnaga, mis kindlasti avaldab seal elavate inimeste eluolule mõju. Tegemist on väga umbmäärase plaaniga, kuid esmamuljest lähtuvalt on üks tsoon alatoonuses ja üks tsoon tugevas ületoonuses. Sisenemine toimub Abistajate, õpetajate tsoonist.

Siret Seeder

Tsiteeri

Kätlin 29.03.2012 14:32

Suur tänu! Katsun edasi nuputada :)

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.