KÜSI NÕU FENG SHUI SPETSIALISTILT

Laste toad - kordus

Miina 05.04.2012 08:43

tundub, et minu küsimus on Teil kahe silma vahele jäänud. Panen teema igaksjuhuks uuesti.
Tere!
Palun nõu, kuidas kujundada laste toad maja II korrusel, järgides laste sünniaja mõju ja toa asukohta. Poeg on sündinud 24.08.09 MAA ja tema tuba asub plaanil vannitoa kõrval. Tütre sünniaeg on 03.03.04 PUU - tema tuba jääb trepist üles tulles paremat kätt. Kuidas selline tubade asetus võiks mõjutada minu ja abikaasa omavahelisi suhteid - pean silmas, et poja tuba ja garderoob asub osaliselt suhete tsoonis?
Aitäh!

Tsiteeri

Siret Seeder 05.04.2012 14:06

Tere!

Vabandust, et ei ole vastanud. Lootsin, et tekib vastamiseks aega, aga minu praeguse graafiku juures ei ole selleks aega. Teema vajab arvutamist, süvenemist ja põhjalikku analüüsi, mitte lihtsat kiire küsimusele vastamisega. Tegemist on kodu nõustamise teenusega,
Siret Seeder

Tsiteeri

Miina 09.04.2012 17:55

Eks ma siis ootan ;) Ehk tekib Teil väike moment ja leiate aega.
Aitäh ette!

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.