KÜSI NÕU SAUNASPETSIALISTILT

Sauna satule plaatimine

Kalle 21.04.2018 11:28

Tere!
Plaan on vannituba renoveerida, aga ruum on väike ja tahaks võimalikult vähe seinte poolepealt ruumi kaotada. Kuna maja pole eriti soojahoidev,(seintes on veneajal pandud saepuru) siis tahaks kasutada saunasatu plaate seestpoolt välisseina soojustamiseks. Saunasatu juhend lubab plaatida 15-20cm põrandast kui võtta ära foolium, siis hüdro, segu ja plaat. Ei lugenud välja kas tohib ka ca 1.5m kõrgusele plaatida. Sealt laeni sooviksin puitvoordi paigaldada millega tekib ka küsimus kinnitamisel. Kas liimiga mõistlik kinnitada?
Lugupidamisega,
Kalle

Tsiteeri

neiljiohu 03.07.2024 05:23

对于非英语为母语的留学生来说,英文写作往往是一项巨大的难题。他们可能在词汇选择、语法运用上遇到困难,而论文代写 https://www.lunwenhui.com/ 可以为他们提供母语水平的写作支持。代写服务通常由经验丰富的专业写手提供,这些写手具有出色的英语写作能力,可以帮助留学生克服语言障碍,使他们的论文更具流畅性和专业性。

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.