OSTA/MÜÜ/VAHETA/ANNA ÄRA

vastake ometi

katsina 09.10.2007 09:24

mida tee kuulutate ,kui te ei vasta ei meilidele .

Tsiteeri

mina ka 09.10.2007 11:17

Sama siin, miks siis üldse kuulutust panna, kui meilidele ei suvatseta vastata.

Tsiteeri

Leane 09.10.2007 21:19

mina vastaks küll, kui mulle keegi kirjutaks. :)

Tsiteeri

Telefon 09.10.2007 21:45

Mina küll ei viitsi meilidele vastata kui olen kuulutanud,et kontakteeruda tel.teel aga ikka saadavad meile.Peaks siis terve päeva arvuti taga veetma.
Paljud vist ei oska eesti keelt korralikult kes siin osalevad...

Tsiteeri

Meil 09.10.2007 22:25

Autor telefoniga ühel nõul :)

Tsiteeri

katsina 10.10.2007 08:11

siis pole vaja ka meili panna eks.siis ei lähe inimene kergemat teed.muide meili teel on alati lihtsam suhelda,kui telefoni.

Tsiteeri

Telefon 10.10.2007 10:09

Katsina-kui sulle meili teel ei vastata siis järelikult pead ikka telefoni haarama kui tahad bisnest teha.Sa ära mine alati kergemat teed.
Mujal maailmas tehakse suured bisnesed silmast silma,s.t ei telefoni ega meili.
Aga muidugi,talupoegadel on mingisuguse ühekordse meiliaadressi varjus tõepoolest lihtsam igast jama küsida.Telefonis võidakse ju hääle järgi ära tunda.

Tsiteeri

Helen 10.10.2007 14:11

No mina leian, et kui inimene on kuulutusse oma meili pannud, siis on sellele mitte vastamine lihtsalt labane ebaviisakus. Ega keegi käse müüjal oma meiliaadressi kirjutada, kuulutust saab väga edukalt avaldada ka siis, kui e-maili lahtri tühjaks jätad, KUI AGA inimene on sinna oma aadressi kenasti avalikult kirja pannud, tähendab see seda, et ta annab ostjatele võimaluse talle ka kirjutada ning kirjale mittevastamine, nagu juba mainisin, on lihtsalt ebaviisakas ja labane (talupojalik, kui soovite).
Milleks see siis ülepeakaela kirja panna, kui nagunii pole plaanis vastata?! Jääb arusaamatuks...

Tsiteeri

desidere 13.10.2007 22:08

Heleniga täitsa nõus!!!!Kasva suureks

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.