OSTA/MÜÜ/VAHETA/ANNA ÄRA

puitlaastplaat kütteks

Kati 28.08.2006 22:55

Ära anda niiskust saanud puitlaastplaadid (10 aasta tagune Pärnu plaaditehase toodang). Peale niiskumist kuivanud 1,5 aastat, sobivad küttematerjaliks. Asuvad Pärnus. Täpsem info: katsriin@hot.ee

Tsiteeri

Ahjuplaat 29.08.2006 15:29

Oled proovinud,et hästi põlevad või?
Lõhn on ka suurepärane mis põletamisega(mitte põlemisega)kaasneb.

Tsiteeri

Kati 29.08.2006 19:03

Olen tõesti proovinud ja kuna need plaadid on pea-aegu kümme aastat seisnud garaažis, siis on neist see jama välja jõudnud haihtuda, mis põlemisel ebameeldivat haisu levitab. Niiskust said nad eelmisel talvel Pärnus olnud uputuse ajal ning nüüdseks on poolteist aastat nad uuesti kuivada jõudnud.Tavaliseks ahjukütteks on neid halvem kasutada (tahmab rohkem kui puu), kuid kes kasutavad tahkekütust katlas, sellele sobib see plaat suurepäraselt. Mina proovisin tavalises ahjus ja mingisugust ebatavalist lõhna ei eritunud. Ära annan need plaadid aga sellepärast, et naisterahvana ei käi mu jõud nende tükeldamisest üle. Osad plaadid viidi juba veel ehituse jaoks ära, aga selleks otstarbeks ma neid pakkuda siiski ei julge.

Tsiteeri

Ahjuplaat 29.08.2006 19:47

KATI,äkki ma tulen Pärnu ja küpsetame koos saslõkki püssiplaaditulel?Aitan sul tükeldada ja siis liha kõrvale mõtleme mida nendega teha.Parem kui keegi neid katlasse kah ei topiks.Nende kütteväärtus ei ole seda väärt.Ja 10 aastaga ei aura neist midagi välja.Mujal maailmas ei soovitata nende lähedalegi enam minna,saati siis ehituses kasutada,põletamisest ma ei räägikski.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.