OSTA/MÜÜ/VAHETA/ANNA ÄRA

Külmutuskapp nurgadiivan arvutitool jne.

Hille 05.11.2007 08:59

Mul on müüa külmutuskapp.väga korralik,seest puhas.Uksel on mõned kriimud aga need saab ise ära värvida.Kapi kõrgus on 90cmja H400.-Nurgadiivan korralik ja puhasilus rohekas toon H500.-Arvutitool kõrge seljatugi käetoed,pöörleb mõlemas suunas.Must nahk.Ise maksin 1480.-.Aasta kasutatud müün 650.-Kaheinimese kushett puhas korralik paar korda peal magatud.H900.-Diivanilaud neljakandiline peal marmormustriga lauaplaat,jalg metallne.H350.-Lugemistool meenutab kiiktooli ja saab ka kiikuda,kõrge seljatugi,pehmed käetoed.korralik puhas.H300.-Asjadest ka pildid keda huvitab.Harjumaal

Tsiteeri

... 05.11.2007 10:13

Tere!

Äkki saaks nurgadiivanist pilte?

Tsiteeri

Hille 05.11.2007 11:57

Panen siia selle nurgadiivani pildi

Tsiteeri

Hille 05.11.2007 14:36

Unustasin kirjutadaet meil käsil remont just hetkel kui pildid tehtud.Sellepärast pole ka päris ilusti pildid välja tulnud.

Tsiteeri

maive edovald 16.11.2007 13:03

Kas nurgadiivan on veel alles?

Tsiteeri

Raili 18.11.2007 15:55

Hille kirjutas:
Mul on müüa külmutuskapp.väga korralik,seest puhas.Uksel on mõned kriimud aga need saab ise ära värvida.Kapi kõrgus on 90cmja H400.-Nurgadiivan korralik ja puhasilus rohekas toon H500.-Arvutitool kõrge seljatugi käetoed,pöörleb mõlemas suunas.Must nahk.Ise maksin 1480.-.Aasta kasutatud müün 650.-Kaheinimese kushett puhas korralik paar korda peal magatud.H900.-Diivanilaud neljakandiline peal marmormustriga lauaplaat,jalg metallne.H350.-Lugemistool meenutab kiiktooli ja saab ka kiikuda,kõrge seljatugi,pehmed käetoed.korralik puhas.H300.-Asjadest ka pildid keda huvitab.Harjumaal

kui kõrge on diivanilaud ja sooviks pilte,olen huvitatud

Tsiteeri

Elle 21.12.2007 11:31

kas tool nahast ,diivan ja laud on alles või müüdud?

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.