OSTA/MÜÜ/VAHETA/ANNA ÄRA

Soovin osta vjarka pesumasinat

Aivar Mäger 05.05.2008 09:02

Sooniks osta Vjatka 14 pesumasinat või selle ust. Nimelt läks ukse käepide katki ja sooviks ära parandada, kuna masin iseenesest töötab väga hästi.

Tsiteeri

h 05.05.2008 19:40

Minul selline suvilas olemas, ise enam kasutama ei hakka, kuna masin vett ei soojenda ja programmid ei lähe automaatselt edasi. Ma ei tea, kas selle uks võiks sobida. Asub Paide lähistel.

Tsiteeri

Aivar 05.05.2008 20:24

kas oleks võimalik pilti teha ja see mu mailile saata või siis pesumasina pealt nr saata. Mulle öeldi et teiste vjatka pesumasinate uksed ei sobi. Aga suured tänud et reageerisite ja ootan vastust.

Tsiteeri

Aivar 05.05.2008 20:25

mu mail on: magera@hot.ee

Tsiteeri

h 05.05.2008 20:37

teen homme pildid ja saadan Teie postkasti. pesumasin on Vjatka 14, vähemasti abikaasa oli selle numbri kusagilt välja lugenud, vaatan homme ise üle:)

Tsiteeri

h 06.05.2008 21:24

saatsin pildid.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.