OSTA/MÜÜ/VAHETA/ANNA ÄRA

M:Koerakarjus

Gerly 27.05.2008 16:00

Müüa koerakarjus,mis on korra pakendist lahti võetud ja proovitud.Põhimõtteliselt täiesti uus.PETSAFE on toote nimi ning karjuse pikkus on 600m.Poest on võimalik juhet juurde osta ning liita olemasolevaga.
Hind: 4200.-

Tsiteeri

kriss 29.05.2008 15:32

Mis sa teed nalja või?

Horteses maksab sama karjus 3200EEK,

Miks siit peaks keegi sama asja ostma 1000EEku kallimalt??

Eriti toredad inimesed meil siis ju

Tsiteeri

Gerly 29.05.2008 16:04

Kulla teadjamees ma ostsingi selle Hortesest ! Ja pealegi on juurde ostetud teine karp lisa pikendusjuhtmega. Põhikarbis on poole vähem juhet kui mina pakun ehk siin on kaks asja koos.

Tsiteeri

amore 23.06.2008 17:07

Kas oleks vöimalus kuidagi suhelda?Arvan,et olen isegi huvitatud sellest karjusest
ostu teeksin alles juulis,kuna varem pole ma eestis.

Tsiteeri

amore 23.06.2008 19:40

Kas oleks vöimalus kuidagi suhelda?Arvan,et olen isegi huvitatud sellest karjusest
ostu teeksin alles juulis,kuna varem pole ma eestis.

Tsiteeri

Gerly 24.06.2008 16:24

Tere,tere!
Ikka on võimalik suhelda.Email on gryntz@hotmail.com või siis tel.number 5128488.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.