OSTA/MÜÜ/VAHETA/ANNA ÄRA

M: VÄHE KASUTATUD VESIPIIP 300 EEK

Epp 14.07.2008 20:49

Müün vähe kasutatud vesipiibu - hind 300 EEK. Piip on ostetud paar aastat tagasi Kairost, kasutatud umbes kuu aega ja sellest ajast alates seisnud kapis. Piip peaks töötama, võibolla vajab mõningast hooldust. Vt. pilte ka. Vesipiip asub Kdriorus.

Tsiteeri

Epp 14.07.2008 21:00

Kontakt: 56 356 171

Tsiteeri

Carl-Martin 18.12.2008 13:23

Niii... soovime osta su vesa ära koos 1he sõbraga . ise oleme 14 aastased . kui sobib võtta ühendust ...

vanemate pärast pole vaja muretseda, sest nad teavad et me vesa teeme ja isegi on mulle 1 ostnud..

:)

Tsiteeri

Carl-Martin 18.12.2008 13:24

Niii... soovime osta su vesa ära koos 1he sõbraga . ise oleme 14 aastased . kui sobib võtta ühendust ...

vanemate pärast pole vaja muretseda, sest nad teavad et me vesa teeme ja isegi on mulle 1 ostnud..

:)

Tsiteeri

Carl-Martin 18.12.2008 13:24

Niii... soovime osta su vesa ära koos 1he sõbraga . ise oleme 14 aastased . kui sobib võtta ühendust ...

vanemate pärast pole vaja muretseda, sest nad teavad et me vesa teeme ja isegi on mulle 1 ostnud..

:)

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.