OSTA/MÜÜ/VAHETA/ANNA ÄRA

M: aasia pruunkaru nahka

aliis 18.10.2009 17:29

aasia pruunkaru nahka,1,5m lai ,1,75m pikk(täispikkus)kasutaud vähe ,seinavaibana,karv kena .ei ole pulstunud.3aastase karu nahk.soodus pakkumine 3000.-TINGI!KIIRE.kohale saan tuua võrru , ja ka tartusse. info.,56340894 pildi kvalideet on halb kuna polnud digikat ja tegime telefoniga.

Tsiteeri

Heli 25.10.2009 12:23

Sa oled petis!
Kas müüd selle kohtukulude katteks? :)

Tsiteeri

aliis 26.10.2009 13:41

ei tea küll milliste kohtukulude katteks ma seda küll müün ,sa oled ikka puhta sodi eit.,see minu oma ja ma küll ei tea kelle kohtukuludeks ma seda müün siin,,,,irw mõni puhta hulluks läinud ,tervidates ALIIS KURG

Tsiteeri

aliis 26.10.2009 13:48

ole hea ja jätta oma andmed ,et saaksin ilusti avalduse politseisse teha ,sa mingi eriti haige inimene ja ründad sõimad jne,aitab juba ma omast arust müün esimest korda netist ja kohe petis ,,,,,,,,,,,,,,ja ole hea jätta oma andmed siis tean ja siis juba tuleb sul endal kohtukulude jaoks asju müüma hakkata,minul pole kunagi ühtegi kohut olnud ega tule ,nii ,et ole ettevaatlik ,enne kui sõimad ja laimu jagad, :X :) nb see ei lõpe hästi sul PETIS oma andmeid ei julge jagada.aga minul on number kah sinna jäetud ,aga ega jah petis ei julgeks ju jättagi nii ,et kes meist petis on sul nagu hale et endal pole seliist nahka ja ise ei jõua osta aaaa no jah selles siis asi ongi,ise ei teaagi inimest ja niisma sõimab aga nh ip järgi võetakse välja kes sa selline oled ja kindlasti kohtume ja ma ei usu ,et sa mind ikka tead nagu sa väidad,,,,,,,,,,,,,,,,,,,tervitades aliis kurg,kas on isikukoodi kah vaja we ................

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.