OSTA/MÜÜ/VAHETA/ANNA ÄRA

M: Tühjaks müüa 4 toaline korter!!

Mairi 05.04.2010 19:52

Alates juunikuust müün tühjaks 4 toalise korteri Jõgeval. Pildid, kirjeldused ja hinnad aadressil http://www.foto24.ee/album/51432 . Kui leiad, et asjadest midagi sullegi ära kulub, siis ootan ettepanekuid, küsimusi, pakkumisi meilile. Asjadele peab ise järgi tulema!!

Tsiteeri

juhei 07.04.2010 23:28

Kasutatud asjad nii kallid?? Igas suvas Tallinna mööblipoes saab hetkel UUT mööblit ka poole odavamalt!

Tsiteeri

Mairi 08.04.2010 09:15

Lausa poole odavamalt ?? Öelge mulle ka need head poed kust UUT mööblit poole odavamalt saab ? Ma olen ka need asjad enamuses uutena ostnud ja sel ajal ("2 aastat tagasi) maksid need kindlasti poole rohkem :) Seega teil igati hea võimalus ju poest asjad osta :)

Tsiteeri

imre 08.04.2010 22:25

Tere ! millisel maal ja on madrats toodetud? kaua on kasutatud?kas hind on kaubeldav? imre.pekri@mail.ee

Tsiteeri

pille 11.04.2010 08:12

No näiteks see elutoa komplekt on 3500.- ja mina müün enda sektsiooni 1400.-, siis ma ei tea??
peaksin küll 4500.- küsima vist.
sorry, aga see 3500.- on hinge hind
ma maksin enda oma eest ka 2 aastat tagasi 4000.-
a

Tsiteeri

Mairi 11.04.2010 12:26

Eks iga inimene teab ise palju ta oma müüdava mööbli eest küsida julgeb. Ma ei sunni ju kedagi nende hindade eest oma mööblit ostma, kui on huvilisi on ka hinnad läbi räägitavad. Ja kui teie poest saade soodsamalt siis palun ostke sealt.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.