Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Lapse tuba kui mängumaailm

Olles kodus lapsetuba ümber kujundamas, sai pisut internetiavarustes ringi liigutud ja ideid ammutatud.

Silma jäi nii mõndagi vahvat. Üht lemmikut soovin ka teiega jagada.

Rhapsody nn. siseruumi mängunari sari, kuhu on ühendatud nii voodi, nari kui ka mängunurk.
Jah, ka Eestis tehakse narivoodeid ja standardlahendusi, kus ülal on voodi ja alumisel korrusel lapsel võimalik kas mänguasju hoida või kirjutuslaua taga tegutseda, kuid nii kompaktseid ja vahvaid lahendusi pole veel silma jäänud.

Arvan, et iga mudilane vääriks sellist tuba, mis pakub tegevust, võimalusi fantaasia ja kehalise aktiivsuse arendamiseks ning võimalust igal hetkel ka pikutada, kui jaks peaks raugema.

Mõte hakkas kohe liikuma, et esitaks mõnele kodumaisele eritellimusmööbli tootjale väljakutse ja paluks endale ka ühe sellistest meisterdada :)
Vaata huvi korral lisa lähemalt >>

Sisestatud: 22.01.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki