Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Originaalse lähenemisviisiga kaasaegne korter

Mats Gustafson, Rootsi ehitus- ja projekteerimisfirmast Upgrade Living, kujundas väga muljetavaldava projekti. Tema kujundatud korter asub Stockholmis ja selle pindala on 180 ruutmeetrit. Korteris on 2 terassi, millest üks mahutab mugavalt istuma kümme külalist. Lisaks on korteris avatud kamin, lift mis viib otse söögituppa ja palju, palju muud huvitavat. Korteri kõrgus mast laeni on vähemalt 12 meetrit ja teise korruse põrnanda keskosa on tehtud klaasist (vaata piltidelt), mis on ainult 3 cm paks, kuid kannatab 800 kilost raskust ruutsentimeetri kohta. Selles kaasaegses kodus on kogu tehnika kaugjuhitav, alates kliimaseadmest ja lõpetades ruloo ja kaminaga. Eriti atraktiivne ja inspireeriv ruum selles korteris on vannituba, aga kindlasti tasub lähmemalt tutuvuda terve majapidamisega.

Vaata allpool olevaid pilte!Algallikas: Freshome.com

Sisestatud: 24.03.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

vaata kõiki