Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Originaalse lähenemisviisiga kaasaegne korter

Mats Gustafson, Rootsi ehitus- ja projekteerimisfirmast Upgrade Living, kujundas väga muljetavaldava projekti. Tema kujundatud korter asub Stockholmis ja selle pindala on 180 ruutmeetrit. Korteris on 2 terassi, millest üks mahutab mugavalt istuma kümme külalist. Lisaks on korteris avatud kamin, lift mis viib otse söögituppa ja palju, palju muud huvitavat. Korteri kõrgus mast laeni on vähemalt 12 meetrit ja teise korruse põrnanda keskosa on tehtud klaasist (vaata piltidelt), mis on ainult 3 cm paks, kuid kannatab 800 kilost raskust ruutsentimeetri kohta. Selles kaasaegses kodus on kogu tehnika kaugjuhitav, alates kliimaseadmest ja lõpetades ruloo ja kaminaga. Eriti atraktiivne ja inspireeriv ruum selles korteris on vannituba, aga kindlasti tasub lähmemalt tutuvuda terve majapidamisega.

Vaata allpool olevaid pilte!Algallikas: Freshome.com

Sisestatud: 24.03.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki