Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Lastetubade disain

Lastetoa disainimine on väga erinev täiskasvanule toa disainimisest. Lapsed kasutavad oma tuba mängimiseks, õppimiseks, muusika kuulamiseks, unistamiseks ja milleks kõigeks veel. Siinkohal tahaksime anda teile paar nõuannet lastetoa disainimiseks ja jagada teiega inspireerivaid fotosid.Nõuandeid lastetoa disainimisel
1. Rääkige lapsega, et kuulda tema arvamust sellest, milline tuba välja näha võiks.
2. Lapsed kasutavad oma tuba erinevateks tegevusteks, seega võiks tuba olla disainitud multifunktsionaalsena – mänguruum, lugemisnurk jne.
3. Üks prioriteet on kindlasti ohutus. Kui lapse tuba on näiteks trepi kõrval, siis peab trepil olema kindlasti piire. Mööbel ei tohiks uksele ette jääda ja paigaldada tuleks kindlasti ka öölamp.
4. Toas peab olema piisavalt panipaiku mänguasjade, riiete ja teiste laste asjade jaoks.
5. Toal võiks olla ka üllatuselement. Lastele meeldivad salakohad, kui ruum lubab, siis püüdke selline koht lapse tuppa tekitada.Koostanud Mirjam Nikolai
Algallikas: www.home-designing.com

Sisestatud: 28.05.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki