Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

25 põnevat katusealust tuba

Kindlasti on tänapäeval mõistlik kõik majas, korteris olevad ruumid otstarbekalt ära kasutada ning hästi läbimõeldult kavandada ja kujundada.
Pööning ei pea olema kolikamber, kus mittetarvilikku hoida. Ka kõige kitsukesemast ärklikorrusest, annab teha vahva toakese.
Pööningukorrusele ehitatud katusealused toad on väga hubased, romantilised ja tavaliselt kõige põnevamad kogu majas.
Sinna võib ehitada magamistoa, lastetoa või näiteks ka elutoa. Üldiselt on neid keeruline sisustada viilkatuse ning katusepostide tõttu, kuid siinkohal tuleme teile appi ja oleme kogunud siia 25 vahvat ärklikorruse pilti, mis peaks aitama fantaasia tööle panna ning julgustama edasi tegutsema, et ka Teil oleks pööningukorrusel hubane olemine!Kui neid pilte vaadates läks aga silme ees veelgi kirjumaks ning oma katusaluse hästi toimivaks ja mõnusaks muutmine tundub keerukas, siis leiate kindlasti sobiva sisearhitekti või sisekujundaja, kes aitab Teil mõistliku ja ilusa lahenduse leida.

Koostanud: Mirjam Nikolai
Fotod: www.freshome.com
www.shelterness.com

Sisestatud: 22.05.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki