Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Kujunda omale ise uksed!

Tänavu lisandus ehitusturule uus ettevõte, mis pakub eritellimusel valmistatud sise- ja välisuksi. OÜ Ukseproff erineb teistest pakkujatest võimalusega lasta kliendil ise oma uks valmis kujundada. Selleks on ettevõtte kodulehel veebipõhine kujundusprogramm.

Kliendi võimalused uste kujundamisel on praktiliselt piiramatud, kuna kasutatavate materjalide valik on väga lai. Pigem võib piiravaks teguriks saada inimese fantaasia või julguse nappus. Viimase ohu peletamiseks on suurepärane võimalus enne ukse tellimist oma ideed arvutiekraanil näha, et veenduda toote sobivuses.

Inimesed armastavad tihti oma kodu ise kujundada ja uksed ostetakse sellised, mida ehituspoed parajasti pakuvad. Disainibüroo teenuseid kasutanud klientidel on enamasti ka uksed omanäolisemad. Kujundusprogramm, mis asub aadressil www.ukseproff.ee/disaini-ise, aitab disaineri töö ise ära teha ning kasutanute sõnul on tegemist väga vajaliku tööriistaga.
Majaehitaja Anti Laiv, logistikaettevõtte ZIM Estonia OÜ tegevjuht:„Tänu Ukseproffi kodulehe programmile sain teada, milliseid võimalusi on tegelikult siseukse disainimiseks olemas. Head ideed, materjalide näidised ja proovitükid viisid suurepärase lõpptulemuseni, mis täna meie kodus nähtaval on. Laialt levinud tamme spoonuksed on nüüd minu jaoks samas kategoorias valge pappuksega.“.

Analoogseid veebipõhiseid vabavaralisi tööriistu täna internetist leida ei ole võimalik. Paljud uksetootjad pakuvad sarnast lahendust, kuid seda vaid etteantud valmisdetailide kokkusobitamiseks. Pärast koduturul projekti edukat käivitamist võtab OÜ Ukseproff sama lahendusega suuna ka eksportturgudele.


Sisestatud: 22.01.2014