Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Jõululilled ja dekoratsioonid Softbag'i

Jõulukuul püüab igaükse meist muuta kodu ja meid ümbritsevaid ruume kaunimaks. Kõige lihtsam ja enamlevinum on asetada jõulumeeleolu loov taim jõuluvärvides potti või ümbrisesse ja paigutada silmailuks meelepärasesse paika.

Soovitame sel aastal valida lillepotiümbriseks uue materjali – tekstiili.


Tekstiil on tõeliselt hea ja tänuväärne materjal, mida saab vajadusel vormida. Kõige üllatuslikum on, et tekstiilist potiümbrise põhi on täiesti veekindel.

Kangas aitab luua mõnusa atmosfääri igale eluruumile ja on tõeliseks pilgupüüdjaks Teie kodus, samas on ümbrist lihtne sobitada diivani, tugitooli või patjadega.

Softbag sobib suurepäraselt ka lillede kuningannale – orhideele.
Kangas harmoneerub orhidee sametiste õitega. Kaunis pilgupüüdja lauale või aknale.


Softbag on mõeldud küll lillepottide ümber, kuid sobib kasutada ka kausina või lihtsalt väiksemate asjade hoidmiseks, miks mitte isegi saunas või vannitoas.

Seega tore ja praktiline kingitus igal ajal.

Saadaval erinevad suurused ja värvid.

Ning kui jõulud läbi ja valitud punased ümbrised enam Teie interjööriga ei sobitu, siis panipaika või kappi pannes võtavad nad tunduvalt vähem ruumi kui keraamilised või muust materjalist potid, vaasid ja ümbrised.

Avasta uus materjal lillepotiümbriste maailmas – tekstiil!

Softbag'i saab osta SIIT >>>

Sisestatud: 06.12.2013

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Suveks külma joogi karafin ja mugavad säilituskarbid

Suveks külma joogi karafin ja mugavad säilituskarbid

Suvi on Eestimaal lühike ja seepärast püüame võtta „viimast“. Tuleme sulle appi ja muudame sinu suvised istumised värvikaks ja kokkamise mugavaks. Ideede Kummut pakub sulle selleks jahutusega joogi karafine ja hügieenilisi ja mugavaid säilituskarpe. Jahutusega karafin hoiab kuumal suvepäeval joogid külmana. Samuti on suvel kokkamist palju ja selleks et alles jäänud toit säiliks kauem värskena kasuta Clip & Close säilituskarpe.

vaata kõiki