Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

60ndatest inspireeritud kaasaegne interjöör Pirita mändide vahel

Kui vaadata 60 -70ndate stiilis loodud interjööre, tuleb ikka ja jälle pähe küsimus – kuidas on võimalik, et nii geniaalsed kümnendid üldse lõppesid? Toomas Volkmanni Piritale loodud kolmetoalise korteri interjöör on järjekordne kinnitus, et muudes valdkondades võivad teha comebacki ka teised kümnendid või tulla üldse uus ajastu – interjööris võiks aga kõik jääda nii, nagu oli 50 aastat tagasi.

 Allikas: www.oot-oot.com

Allikas: www.oot-oot.com

Korteri peremehe vaimustus selle ajastu vastu tekkis pärast seriaali “Mad Men” vaatamist, nii et algusest peale oli ka selge, pigem käib jutt nende kümnendite luksuslikumast ja disainiteadlikumast poolest. Elutoas ja köögis näebki palju disainiklassikat – aga näiteks pehme mööbli valimisel eelistati stiililt sobivat Oot-Oot Stuudio diivanit Cosmo. Loe artiklit edasi Oot-Oot Stuudio blogist.

 Allikas: www.oot-oot.com

Allikas: www.oot-oot.com

Sisekujundus ja fotod: Toomas Volkmann
Tekst: Silvia Pärmann

Sisestatud: 21.03.2016

Oot-Oot Stuudio

Tel.:
5373 0049
Aadress:
Rävala 7, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

vaata kõiki