Huvitavad tooted

Unikaalne ja huvitav valamukapp

Iga kliendi kodu ja vannituba on eriline, seepärast tellivadki Mööbliabist mööblit inimesed, kellele valmislahendused ei sobi. Mõni tahab ise oma mööbli projekteerimise juures olla, mõni tahab värve, mida poes ei leidu, mõni tahab lihtsalt, et mööbel esteetiliselt ära mahuks tema pinnale. Mööbliabis võime kena mööbli valmis joonistada üheskoos ja samuti soovitame sobivaid materjalikombinatsioone ja toone.

Kui üks asi sobib kõigile, siis ei sobi ta eriti kellelegi.
Allpool oleme välja toonud näite sellest milline võib välja näha teistmoodi, unikaalne ja huvitav valamukapp.


Kogu inspiratsiooni ja vaata ka teisi põnevaid erilahendusi Mööbliabi galeriist.

Sisestatud: 05.12.2013

Mööbliabi

Tel.:
655 5850, 5620 2435
Aadress:
Vae 2, Laagri, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

vaata kõiki