Artiklid ja uudised

Mugav ja stiilne seksmööbel

Välisajakirjanduse põhjal Triin Thalheim

Seksuaalterapeudid on juba aastaid korrutanud, et suurepärase seksi saladus peitub just õigesti valitud asendites.

Pole siis ime, et spetsiaalselt kujundatud seksmööbel maailmas üha enam populaarsust kogub. Mitmed firmad disainivad ja müüvad imevidinaid, mis näevad välja kui tavalised tumbad ja madratsid, kuid milles peitub palju enamat.

Erimööbel pakub seksuoloogide kinnitusel nii naistele kui ka meestele mõnu ja avastamisrõõmu. Samas sobivad stiilsed sekssohvad ja diivanid ideaalselt ka lihtsalt õhtuseks telerivaatamiseks või lihtsalt lebamiseks ja on piisavalt esteetilised, et külaliste tulles pole mööblit tarvis kapinurka või laua alla ära peita.

Üks tuntumaid seksmööbli tootjaid Loving Angles müüb viit erinevat mööblieset, mille nutikalt disainitud nurgad on loodud pakkuma maksimaalset mugavus- ja rahulolutunnet.

Seksmööbel on tavalisest vastupidavam – see on tehtud erilisest Super Bultex materjalist, mis on neli korda tugevam kui tavalise mööbli puhul kasutatav täitematerjal. Ning tootjad annavad spetsmööblile garantiiks kümme aastat. Loving Anglesi madratsid, kurvsohvad ja padjad on muide toodetud samas Inglismaa vabrikus, kus valmistatakse kvaliteetseid Tempuri madratseid ja teisi ortopeedilisi voodikatteid.

«Loving Angles on aksessuaar, mis võimaldab katsetada hämmastavalt erinevad poose. See pole nagu mõni seksmänguasi, mis ära tüütab ja lihtsalt kusagile vedelema jääb. Mehed ja naised teavad hästi, et juba väike muutus puusade asendis võib viia hoopis võimsama naudinguni,» iseloomustab armumööblit seksuoloog Gabrielle Morrissey.

Inglise suhtenõustaja Paula Hall rõhutab, et seksmööbli katsetamine lähendab partnereid, võimaldab neil end vabalt tunda ning murrab õnneni jõudmist takistavaid suhtlemisbarjääre: «Uute asendite avastamise ja katsetamise kaudu õpivad partnerid nii ennast kui ka oma teistpoolt paremini tundma. Selline vastastikune eksperimenteerimine ja jagamine tugevdab inimeste vahelist seksuaalset sidet.»

Loving Anglesi sõnul ostavad armumööblit siiski sagedamini naised – koguni 70% firma klientidest on just õrnemast soost.

Sisestatud: 12.02.2006

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki