Artiklid ja uudised

Pehme mööbel

Kodu on koht, kus me tunneme ennast turvaliselt ja kindlalt, seega pakume võimalust seda tunnet veelgi rohkem nautida läbi mugava olemise meie diivanite näol.

Hetkel on meil tootmises ca 20 erinevat komplekti, mille saab soovi korral valida nii nahk kui ka tekstiilkattega. Meie nahavalikus on 15 erinevat värvitooni, kangast paljude erinevate toonide ja mustritega.

Pehmemööblile toodetavad jalad ja iluliistud saab valida vastavalt oma soovile: kask, pöök, kirss, pähkel ja mahagon.Lisaks mööblitootmisele on As Võru Empak tegevusaladeks:

ehitusmaterjalide müük
naha ja kunstnaha müük
voodimehhanismide müük
mööbliporolooni ja vatiini müük


eritellimustööd

Meie peamiseks eesmärgiks on pakkuda oma klientidele head kvaliteeti mõistlike hindadega.Võru EMPAK
Kubja 15, Võru 65603
Telefon: 782 1919; 524 4191
empak@empak.ee
www.empak.ee

Sisestatud: 03.06.2009

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki