Artiklid ja uudised

Bona Sisustuse tootevalik nüüd ka e-poes

Oktoobris avas Bona Sisustus e-poe aadressil www.bona.ee

Tänu sellele on nüüd Bona Sisustuse kaubavalik palju lähemal klientidele üle Eesti. Kliendil avaneb võimalus sooritada oste mugavas keskkonnas ja ajal. Internetipoe kaubavalikut täiendatakse ja laiendatakse pidevalt.

E-poes orienteerumist ja ostude sooritamist on tehtud võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Funktsionaalsus on tagatud laialdaste tellimis- ja maksevõimalustega. Tooted toimetatakse kliendile koju kätte.Klientidel on endiselt võimalik tutvuda Bona Sisustuse kaubavalikuga Järve Keskuse salongis Tallinnas ja Tartus Sisustus-E-Kaubamajas asuvas salongis.

Avamise puhul on paljud tooted -20%: vaata sooduspakkumiste saali

Soovime Teile mõnusaid ja stiilseid oste.

Vana kodulehe aadressilt www.bonatrade.ee suunatakse külastajad automaatselt www.bona.ee peale.


Bona Sisustus
Telefon: 652 9030
jarve@bona.ee
www.bona.ee

Sisestatud: 28.10.2009

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki