Artiklid ja uudised

На чем мы будем спать

Если вы обладатель не очень большой квартиры, скажем двухкомнатной, и одну из ее комнат вы хотите превратить одновременно и в зал и в спальню для гостей, то вам понадобится универсальная мебель, которая и возьмет на себя выполнение этой не простой задачи.
Проведя много времени в поисках, мы остановились на предложении эстонского производителя мягкой мебели - тартуской фирмы Tarmeko AS.
Для оснащения комнаты был предложен диван с многообещающим названием XXL, который фактически состоит из двух диванов - трансформеров.
Диваны располагаются на подвижных ножках-колесиках, что позволяет очень быстро составлять из них любую, необходимую заказчику конфигурацию.
Колесики покрыты резиной, что позволяет не наносить вреда паркету и другим покрытиям пола.
Оба дивана оснащены вместительными ящиками для белья, что делает их еще более функциональными и удобными.
Производитель предлагает значительный спектр цветовых решений и текстур обивочной ткани, которые подойдут самым требовательным клиентам.

TARMEKO AS
Sõbra 56, 51013 Tartu
telefon: 7 474 580
faks: 7 423 382

www.tarmeko.ee
tarmeko@tarmeko.ee

Русский Портал
Sisestatud: 14.07.2006

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Domelor - avatuim aiamaja turul, mis aitab kauem õues einestamist nautida.

Domelor - avatuim aiamaja turul, mis aitab kauem õues einestamist nautida.

Me kõik tahame, et suvi ei lõpeks kunagi ja me kõik saaksime aastaringselt päikest nautida. Lõppude lõpuks, mis võiks olla parem kui nautida värskendavat suvist kokteili, istudes väljas sooja ja mahedat päikest nautides kerge tuule all? Õnneks on tänapäeval palju võimalusi suvehooaega ka külmemateks kuudeks pikendada tänu erinevatele leidlikele kodukujunduslahendustele – ja aiamaja on neist vaieldamatult parim.

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Disaini perspektiividest ja hetkeseisust BNDNWK’l. Alhambra Berlin pakkus suurepärase võimaluse koondades disainereid, kultuuri institutsioone, ettevõtteid ja uurimisinstitutsioone ühise katuse alla sooviga rakendada ja esitleda kõrgemaid eesmärke disainis. Radis Furniture’ väljapanek keskendus praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele. Berlinis nähtav zeitgeist peegeldab Radis Furniture'i uusimaid suundi kummutiga ROMB ja uue NOBLE TV-aluse ning materialivalikuga. Otse Berliini südames, Kurfürstendamm 68, Radis Furniture'i kureeritud ruumi eest täname veelkord kuraatorit Alexandra Klatti ja BNDNWK disainimeeskonda.

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

Kui oled otsustanud hakata ehitama terrassi või olemasolevat kohendama, siis valides materjali on kindlalt Sinu jaoks oluline, et terrass oleks kauakestev, vähest hooldust vajav ja samas kena välimusega. Eestis on enamus terrasse ehitatud pigem pehmemast okas -või lehtpuidust (mänd, haab, lehis) või komposiitmaterjalist. Aga need ei pruugi olla ainsad materjalid kaasaegse terrassi ehitamiseks. Kas Te olete näiteks kuulnud uuest bambusest terrassilaudisest - Bamboo X treme?

vaata kõiki