Artiklid ja uudised

Soodsaim lastemööbel Eestis!


FLEXA kasvab koos teie lapsega

Tooteid saab kombineerida ja sobitada.
Kujundage lapse tuba oma maitse järgi.

Süsteem täis isikupäraseid lahendusi.

Kord on lapsed lendavad draakonid, siis jälle hõljuvad astronaudid. Nad on suutelised looma fantastilisi seiklusi, kasutades vaid värvikirevat kardinat või ratastel panipaika. Lapse võime mängida, unistada ja avastada on olulisim inspiratsiooniallikas.

FLEXA mööbel on mängimiseks, kuid samas ka lapsele turvaline, kaitsev ja mugav pesa vaiksematel hetkedel ja uneajal. FLEXA lastemööbel talub hästi aktiivset kasutamist ning on kohandatav vastavalt lapse tujudele ja vajadustele - olgu nad parasjagu draakonid või astronaudid.

Kasvav ruum vastavalt vajadusele
Rohkem põrandapinda. Rohkem korda. Rohkem mängu.

FLEXA pakub kummuteid, kappe, riiulisüsteeme ja panipaiku, mis täidavad peaaegu mis tahes nõudmisi. Mitmeid neist saab paigutada voodi alla, et olemasolevat ruumi võimalikult hästi kasutada.

Kombineerimisvõimalused on peaaegu piiramatud ja need päästavad teis ja teie lapses valla sisekujundaja, et luua tuba, mis vastab täpselt teie vajadustele ja maitsele. Ärge unustage ka seda, et teie loodud lahendusi saab lapse kasvades igal ajal muuta.

Teie valikuvõimalused ei piirdu üksnes mööblivalikuga. Enamikku FLEXA mööblist saab kokku panna vastavalt teie eelistustele - käepidemete, uste, jalgade ja rataste valik on muljetavaldav. Mahukaid FLEXA kappe ja garderoobi saab eraldi varustada mitmesuguste riiulite, sahtlite ja riputustorudega.

NB! FLEXA tehasepoodi on müügile saabunud kõrge narivoodi.

Voodi mõõtmed:

laius 140 cm
pikkus 200 cm
kõrgus 192,5 cm


FLEXA lastemööbel - mäng ja areng

Sisestatud: 03.05.2011