Artiklid ja uudised

Mida teha vana mööbliga?

Meie mõistame, et kodu on midagi enamat, kui koht kuhu peale tööd tullakse. Iga kodu hoiab endas mälestusi ja räägib lugusid, mis aja möödudes meile üha kallimaks saavad. Kuid mööbel meie kodus kulub nagu iga teinegi asi.

Praktilises mõttes oleks vaja vana kummut välja vahetada uue vastu, kuid ei jätku südant ega tahtmist, et üleöö ära visata kõik see, mis kalliks saanud pikkade aastatega.


Sa ei pea muretsema uue mööbli ostmise pärast, sest meie restaureerime Sinu mööbli!

Nii säilitad ajalugu, lood kodule väärtust ja alles jääb ka vana mööbel juba uuel kujul.

Too oma vana mööbel meile. Meie hindame sinu vana mööbli ära, kui enam restaureerida ei saa, valmistame uue ja rehkendame uue mööbli hinnast vana mööbli hinna maha. Nii saad uue palju soodsamalt ja vanast ka lahti!!

Sisestatud: 17.05.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki