Artiklid ja uudised

Muuda oma kodu teiseks Mote Arts kunstnike abiga!

Sageli on inimestel idee kuidas võiks mõni tuba või toad välja näha, kuid ei piisa oskusi neid paberile kanda ja teostada. Siin tuleme appi meie, kogenud kunstnikud, kelle käe all valmivad täpselt Teile mõeldud lahendused.

Meriton Grand Conference & Spa Hotel

Meriton Grand Conference & Spa Hotel

Koos omaniku visooniga lisame ruumile aktsenti, mis sulandub kokku ruumi karakteriga. Seinu on võimalik viimistleda mängulisemalt ja lustakamalt, tekitades faktuure, reljeefe ning erinevaid kujundeid ja maalinguid, andes ruumile kohaspetsiifilisema iseloomu.

Margaretha Villa, saunaruum

Margaretha Villa, saunaruum

Üheks nutikaks viisiks on seinamaalingud, mille kasutamiseks on piiramatud võimalused - alates lihtsatest ornamentidest ruumiliste üleseina-maalinguteni. Eriti hästi sobivad seinamaalingud muidugi lastetuppa, kuid kui valida sobiv teema, saab maalinguid kasutada ka elu-, magamis- ja vannitoas, köögis ning esikus.

Margaretha Villa, leiliruum

Margaretha Villa, leiliruum

Teiseks võimaluseks on kasutada reljeefset bordüüri või kujundeid, mille lahendus koos omanikuga paika pannakse. Tulemus on iga kord ainulaadne, pannes ruumi otsekui elama ja muutes kodu isikupärasemaks. Tihtipeale piisab kasvõi mõnest väikesest detailist, kujundist või värvilahendusest, et muuta ruumi aurat meelepärasemaks.

Korteri kööginurk

Korteri kööginurk


Selliste mõttealgatuste tulemusena oleme grupeerinud kunstiliste kujundajate meeskonna, kes vastavalt ruumile ja omaniku soovile töötavad välja parima lahenduse.

Eesti Lihaveisekasvatajate Seltsi meene

Eesti Lihaveisekasvatajate Seltsi meene

Lisaks sellele on meie meeskonnaga liitunud ka keraamik Ene Raud, kelle poole saab pöörduda erakordsete soovidega saada erilist serviisi või muud keraamilist sisustuselementi. Hetkel viibib Ene Helsingis, Aalto University of Art and Design vahetusüliõpilasena, mille käigus on valminud omanäoline kogum eksklusiivseid portselanist suupiste-, vürtsi-, kastme- ja salatilusikaid, mille laual olek annab igale gurmaanile uut inspiratsiooni.

Sisestatud: 21.11.2011