Artiklid ja uudised

Eesti disain innovaatilises klaaspaviljonis

Tallinnas Rotermanni kvartali keskväljakul asuvas Samsung Smart House klaaspaviljonis esitletakse kuni 23. maini Eesti disaini.

Avaüritusel, mis leidis aset 4. mail Samsung Smart House’is räägiti Eesti disaini trendidest ja tutvuti Eesti disainerite ja mööblitootjate omapärase kooslusega.
Disainiõhtu avaakordi tegi virtuoosne akordionist Indrek Liit.


Kahe nädala jooksul toimub paviljonis erinevaid üritusi, saab vaadata eesti disainielu tutvustavaid filme ning kahel päeval on võimalik ettevõtetel saada tasuta disainikonsultatsioone.

Eesti disaini esitlevad EESTI DISAINI MAJA, STANDARD, BORG, 4ROOM jt.
Uudistooted on oodata TARMO LUISULT, MARGUS TRIIBMANNILT, MONIKA JÄRGILT, KATRIN SOANSILT.
Järgmised disainiüritused toimuvad Samsung Smart House’is 9. ja 17. mail kell 12.00-14.00, kui huvilistele näidatakse Eesti disainielu tutvustavaid filme ning Eesti Disaini Maja esindajad jagavad disainikonsultatsioone.

Kõik huvilised on üritustele väga oodatud.

Innovaatiline klaaspaviljon Samsung Smart House on varustatud uue nutiteleri Samsung Smart TV-ga. Lisaks erksale telepildile pakub Smart TV interneti kasutamist, huvitavaid ja kasulikke aplikatsioone, Skype'i ja Facebooki rakendusi. Smart TV-d on võimalik juhtida hääle või viibetega. Samsungi Smart House on mõeldud loominguliste ja innovaatiliste organisatsioonide tutvustamiseks ja avalike ürituste korraldamiseks.

Smart House on avatud Tallinna kesklinnas Rotermanni kuni 23. maini.
Kõik huvilised on oodatud uudistama ja tutvuma Eesti disaini ja innovaatilise Smart House kooslusega.

Sisestatud: 09.05.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki