Artiklid ja uudised

Pehmemööbli kvalitatiivne eripära

S Disaini kaubamärgi all on peamiselt on-line mööblipood, kuid valmistame ka pehmet mööblit.
Soovime pakkuda peamiselt Eestis valmistatud ja häid tooteid.
Püüan tutvustada milline on ühe või teise pehmemööbli kvalitatiivne eripära.
Kõige madalamasse kategooriasse kuulub pehmemööbel, mis valmistatakse saepuruplaadist ja on ühendatud sageli ilma liimita, ainult klambritega. Polsterdusmaterjalideks on võetud istmetesse kerge tihedusega ( 21 – 25 kg/m3 ) poroloon. Istme põhjad on ilma vedrustuseta.
Katteriided ( alla 20 000 martindale, mis on hõõrdumise testi näitaja ja kaal alla 240 grammi ühe m2 kanga kohta ) valitakse õhukesed, mis tavaliselt kiiresti välja venivad. Sellisele tootele ei anna tootja garantiiaega üle aasta. Oma hinnalt on madala kategooria tooted väga odavad, kuid sageli puudub neis mugavus ja vastupidavus pikemaks ajaks. ( Eestis valmistatakse selliseid tooteid suhteliselt vähe )
Keskmisesse kategooriasse kuuluv pehmemööbel on valmistatud puidust ja vineerist karkassil, ühenduskohad korralikult liimitud, ühendatud kas tüübli või tapiga. Karkassid on hästi viimistletud. Polsterdusmaterjalideks kasutatakse istmetes tihedamaid poroloone ( 30 – 45 kg/ m3 ) ja ka kihi paksus on suurem kui madala kategooria tootel, põhjades sik-sak vedrud, kummivööd või siis püstvedrud. Katteriieteks valitakse tugevama koelisi ja hõõrdumisele vastupidavamaid riideid ( 20 000 – 80 000 martindale ja kaal 260 – 460 g/m2 ). Garantii antakse sellistele toodetele vähemalt viis aastat. Oma hinnalt ei ole sellised tooted kõige odavamad kuid vastupidavuselt ja mugavuselt palju sobivamad. ( Peamiselt Eestis toodetav pehme mööbel )
Kõrgemasse kategooriasse kuuluvad tooted on sageli väga tugeva konstruktsiooniga ja hästi viimistletud. Silmas on peetud eelkõige head kvaliteeti ja vastupidavust kuivõrd hinda. Töö teostus läbib nõudliku kontrolli ja materjalide valikus otsitakse parimat võimalust. Polsterdusmaterjalideks kasutatakse eelkõige silmas pidades mugavust. Kõrgema kategooria tooted on hästi väljatöötatud, kasutatakse eripehmusega nii porolooni kui ka teisi polsterdusmaterjale, eksklusiivsetes toodetes püstvedrusid, mis seotakse käsitsi ja polsterdatakse mereheinaga pikeerides pealmised kihid kaamelikarva, puuvillavati või lambavillaga. Kasutatakse ka palju sulgedest pehmendust nii istme kui ka seljatoe patjades.
Katteriideid valitakse vaid head kvaliteeti silmas pidades. Kõrgema kategooria toodete garantii aeg algab kümnest aastast. Oma hinnalt on sellised tooted suhteliselt kallid kuid väga mugavad ja vastupidavad. ( Toodetakse Eestis suhteliselt vähe )
S disaini eesmärk on müüa vaid keskmise ja kõrgema kategooria tooteid, nii pehmemööbli kui ka kõvamööbli osas. Soovime pakkuda parimat mitte hinna osas vaid toote nägususe ja vastupidavuse osas.

Alegena OÜ - S Disain
Aadress: Tatari 64, TALLINN
Telefon: 565 03607
E-mail: aavo@sdisain.ee
Koduleht: pood.sdisain.ee

Sisestatud: 16.10.2006

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki