Artiklid ja uudised

Minimalistlik uudne köögitehnika

Reddot auhinnaga pärjatud i-Cooking - ABK InnoVent on välja arendanud ainulaadse gaasi- ja induktsioonplaatide sarja, mis kannab nimetust i-Cooking.


i-Cooking erineb standardsetest küpsetusplaatidest selle poolest, et tööpinna materjal jääb gaasipõletite ja induktsioontsoonide vahel nähtavale ning kasutaja saab ise vastavalt soovidele kujundada toiduvalmistamise ala ning tööpinna. Keedualade vahed on võimalik jätta tavapärasest suuremaks, mis on kasutamismugavuses eeliseks - kasutades üheaegselt mitut suurt küpsetusnõud, ei hakka nad teineteist segama. Lisaks mugavusele toovad eraldiseisvad tsoonid välja tööpinna ilu ning tagavad minimalistlikuma kujunduse, sobitudes iga interjööriga.


Köögitehnikast veel rääkides aitab avatud köögi puhul hubasust säilitada lakke uputatud õhupuhastaja, mis on nii hõbedast kui ka valget värvi. Nii säilib silmavaade kogu avatud ruumi ulatuses.
Valides õhupuhastile võimsa mootori (olemas ka eemal asetsevate võimalus!) saab õhk puhtaks ilma rippuvate ja mürarikaste õhupuhastajateta.
Domineerima jääb ruum tervikuna säilitades hubasuse ja avaruse, kuna tehnika on vaevumärgatav.Maaletooja: Decoland OÜ
www.decoland.ee

Sisestatud: 13.09.2012