Artiklid ja uudised

Softrendi täiendanud voodi Opera

Softrend on täiendanud oma voodit nimega Opera ja varustanud ta väga praktilise mehhanismiga. Nüüd on voodil ka mugavalt ligipääsetav pesukast.


Kodumaine pehme mööbli tootja Softrend, keda võime uhkusega nimetada kogenud ja väärikaks tegijaks juba 15 aastat, panustab oma toodetes kvaliteedile, mugavusele ning läbimõeldud- ja ajatule disainile. Softrend alustas pehme mööbli tootmist 1997.aastal. Pikaajaline töökogemus ning oskuslike tööliste ja disainerite kasutamine on Softrendist kujundanud usaldusväärse kvaliteetmööblifirma nii koostööpartnerite kui klientide seas.

Sõbralikud ja asjalikud teenindajad annavad nõu ning aitavad Teil sobivas mõõdus mudeli koos meelepärase kattematerjaliga välja valida.

Ootame Teid külla!

Sisestatud: 21.01.2013

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Softrend pakub projekte ideest lahenduseni nüüd ka avalikku ruumi

Softrend pakub projekte ideest lahenduseni nüüd ka avalikku ruumi

Inimesed vajavad enda ümber mugavat, töötavat ja inspireerivat ruumi. Ruumi, mis oleks piisavalt avatud, et luua võimalusi koostööks, aga samal ajal piisavalt privaatne ja vaikne, et süveneda. Ruumi, mis pakuks ergonoomilisi lahendusi konkreetseteks töölõikudeks, voolates samal ajal vabama toimetamise jaoks üle hoopis ootamatutesse formaatidesse, muutudes kontorist või tehasest sujuvalt kinosaaliks, raamatukoguks või rattaparandustöökojaks.

vaata kõiki