Artiklid ja uudised

Soodnegarderoob – Moodne klassika!!!

Juunis – juulis kõik Paron raami, naturaalspoonist ja luxus tüüpi liuguksed – 25%

Paron profiiliga ja natural spoonliuguksed sobivad ideaalselt koju, kus valitseb klassikaline õhkkond. Liugustele annab elegantsuse lai ääreprofiil. Uste sisuks võib olla mistahes materjal, spoon, klaas, bambus. Liuguksi võib jaotada nii vertikaalselt kui horisontaalselt vaheprofiilidega osadeks ja kasutada erinevaid materjale.


Luxus tüüpi liuguksed kujutavad endast valgeid reljeefseid plaatuksi, mille sisse on freesitud kandid, tänu millele sobivad nad hästi kokku vanade renoveeritud tahvelustega.
Tänu aegumatule disainile on Luxus liuguksed suurepärane lahendus tuua klassikalisse interjööri pisut uuendust või värskendust.


Lisaks liugustele pakume suures valikus garderoobilahendusi.
Tellides meilt korraga 2 või enam kapi, saate iga järgmise paigalduse veerand hinnaga (pakkumine kehtib kui paigaldus toimub samal aadressil)Tule ja küsi hinnapakkumist!!!!

Sisestatud: 09.06.2013

Soodnegarderoob

Tel.:
5383 6700, 650 9086
Aadress:
Mulla 1 (Mööblimajas), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Soodnegarderoob uus salong nüüd Idakeskuses!!!

Soodnegarderoob uus salong nüüd Idakeskuses!!!

Otsisime kaua kohta, kus uus salong avada. Tutvusime mitmete rendipindadega erinevates linnaosades.
Leidisme, et Tallinna kõige suurem linnaosa, Lasnamäe, omab suurt potentsiaali. Nimelt elab sealsetes kortermajades palju inimesi, kes oma kodu renoveerides võiksid olla meie potensiaalsed kliendid. Lisaks on Idakeskus strateegiliselt hea kohapeal, lihtsasti ligipääsetav, head avarad parkimistingimused ja lisaks hea maine. Endiselt jääb avatuks ka Mööblimaja salong.

vaata kõiki