Artiklid ja uudised

Väärikas mööbel väärikamaks Sinu soove arvestades!

Meil kõigil ei ole ühesugune maitse. Mõnele meeldib klaasist, teisele metallist, puidust või saepuruplaadist mööbel ning see on mõistetav, sest nagu öeldud, maitsed on erinevad ja kõigile ei saagi meeldida. Küll aga on järjest rohkem hakatud liikuma selle poole, et loodust ja loodusvarasid tuleks hoida ning taaskasutada kõike, mis vähegi saab, olles seeläbi eeskujuks massitarbimise pidurdamisele ning unikaalsema ja omanäolisema isiksusena.

Restoor Antiik OÜ on loodud selleks, et tulla appi neile, kes väärtustavad vana ja ajalooga täispuitmööblit ning soovivad seda värskendada, parandada või muuta selliseks, mis sobiks ülejäänud koduse mööbliga. Kui aga kaua laka peal või aidas seisnud ja ajahamba vahele jäänud mööblit ise ei taha, saab seda ka meile pakkuda. Anname mööblile uue elu ning pakume seeläbi rõõmu neile, kes võib olla mitmeid aastaid on unistanud just sellisest mööbliesemest, mis teisel on justkui jalus.

Restoor Antiik kodulehel on pilte mööblist, mis ootab restaureerimist vastavalt Sinu soovile. Hinnad pole kivist ning soovi korral kasutame kliendi enda materjale, mis muudab restaureerimistöö odavamaks, sest jääb ära osa ajakulust (materjali otsimine, hinna ja värvi kooskõlastamine kliendiga, tellimine, tarne jms.) Samuti võib soovi korral soetada restaureerimata mööbli ja püüda see omal käel korda teha.

Vintage stiili eelistajad leiaksid meie kodulehelt nii mõndagi, mis nende maitse-eelistuste kohaselt peakski jääma restaureerimata, sest hinnatakse pragusid, loomulikku kulumist ja vana väljanägemist, kuid meie püüame olla mitmekesisemad ning hindame kõrgelt kliendi soove.

Pildid Vintage stiilist aias

Pildid Vintage stiilist aias

Omame häid kontakte teiste sama valdkonna ettevõtetega ning üldjuhul saab meie kaudu restaureerimist tellides mööblivaha ja antiikse ilmega uusi furnituure ning mööblikaunistusi jaehinnast veidi odavamalt. Omades Fartoolsi tööpinki, saame valmistada päris mitme erineva profiiliga liiste kappidele, kummutitele ja kirjutuslaudadele.

Kuigi firma on veel võrdlemisi noor, siis kogemust restaureerimise vallas on üle 5 aasta. Lühikese tegevusaja jooksul on lisaks Eesti klientidele rõõmustatud ka paari soomlast.

Teeme koos unistused teoks loodust säästes ja ajalooga mööbliesemeid hinnates!


Restoor Antiik - We restore your antique!

Sisestatud: 27.06.2013

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

vaata kõiki