Artiklid ja uudised

Kvaliteetne puitmööbel muudab kodu isikupäraseks

Pole raske märgata, millist olulist rolli mängib mööbel meie kodus. Millistest kaalutlustest lähtuvad inimesed, kui nad valivad endale mööblit? Millised põhjused ja tingimused teevad ühe või teise mööblieseme ostja jaoks külgetõmbavaks ja huvitavaks?

Kahtlemata teostuse kvaliteet, disaini ja värvi ühildumine ning lõpuks ka hind. WoodVERK eesmärgiks ongi leida sobivaim lahendus, mis muudaks teie kodu kõige ilusamaks paigaks.Puidust mööbel on mõeldud inimestele, keda on ära tüüdanud lamineeritud- ja suurtehastes valmistatud standartne mööbel. Samuti inimesele, kes oskab hinnata puitu ja teab selle järjest kasvavat väärtust. Täispuidust mööbel on tervisesõbralik ning piiramatute kasutusvõimalustega. Sobib hästi kööki, elutuppa, magamistuppa, esikusse ja isegi vannituppa. Iga meie valmistatud projekt on omalaadne ning kordumatu. Neile, kes ihkavad koju midagi väga omapärast ning erilist, pakub WoodVERK uudisena ümmargust voodit.


Elutuppa valmistame laias valikus põnevaid sektsioone, laudu ning aluseid.


Magamistuppa teeme voodid, riidekapid ja öökapid.


Toodangu valmistamiseks kasutatakse ainult kvaliteetseid materjale.

Kasutusel on suures valikus:

* melamiinmaterjale
* töötasapindu
* puitmaterjale
* erinevaid liimpuitkilpe
* väärispuit ja spoonitud puitlaast- ning MDF plaadid
* vineerid
* erinevad klaasid ja peeglid
* jpm

Loomulikult pakub WoodVERK soovi korral ka mööbli transporti ja paigaldust.

Parimaid lahendusi soovides WoodVERK OÜ!

Sisestatud: 05.07.2013

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki