Artiklid ja uudised

Ilu ja kvaliteedi meeldetuletus! Miks messing?Norr 11 tutvustab meile lähemalt ühte suurimat trendi sel aastal disainimaailmas. Messing on kuld mööblimaailmas! Jah see kõlab nagu klišee, aga see on tõsi! Eriti kuna see tundub samal ajal nii kvaliteetselt diskreetne kui ka mitmekesine, olgu siis töötlemata ja looduslikul kujul või läikima poleetitud. Parim on messingi puhul näha mitmekülgsust just detailides.
Väga hästi sobibi motoks "väike detail- suur mõju"

Just nagu messing on kombinatsioon kahest komponenist, tuleb ka selle täielik mõju esile kombineerides seda teiste materjalidega.


Ühendades messingi rikkalikult struktuurse puiduga, annab see messingile uue, huvitava ja modernse mulje. Puit ja kuldne metall peavad lugu üksteise omadustest ja suurendavad ning täiendavad neid veelgi.


Särav messing koos poleeritud marmoriga on teine kooslus, mis töötab. Läbi ajaloo sajandite vältel on disainis just messing säilitanud oma väärtust. Tumeda kuldse värvi soojus sobitub hästi pea kõikidesse interjööridesse ja tugevus ning vastupidavus annab materjalile tõeliselt eheda tunde. Tagasipöördumine juurte juurde ja maalähedus, lisaks ehtsus ja algupäralisus on osa meie ajast. See on ka põhjus, miks armastada messingit!
Disaineri sõnad
Messingi raske, hõõguv tugevus tekitab sooja, meeldiva tunde, mis ilmneb eriti muljetavaldavalt valgustuses. Messingi kasutamine valgustustites tekitab mite ainult erakordselt eksklusiivse mulje, vaid loob ainulaadselt elegantse valgusspektri.

"Me elame ajas, kus otsitakse palju just autentsust. See peegeldub igas meie eluaspektis ja nii ka disainis. Me otsime oma disainiprotsessis monilootseid ja algupäraseid materjale, mis on tugevalt maalähedased ja kiirgavad kvaliteeti ning ilu. See on täpselt see, mida messing annab, see on autentne." - Rune Krojgaard.

Vaata tooteid>>>

Sisestatud: 27.09.2013

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki