Artiklid ja uudised

Tartus avati skandinaavialik kodusisustuspood Strössel

Sisustus E Kaubamaja 2. korrusel avas uksed Strössel. Tegemist on uue kauplusega, mis pakub kaasaegset skandinaavialikku kodusisustust ning mille vürtsiks on industriaalstiilis käsitöömööbel.

Koostööd tehakse Nordal´i, Nicolas Vahé ja House Doctor'iga Taanist, Interstil'iga Rootsist ja Kersten'iga Hollandist.

Strössel on avatud tööpäeviti 10-19 ja laupäeviti 10-16.
Kaupluse leiab Roosimari Sisustustekstiilide ja Tapeedistuudio salongi kõrvalt Sisustus E Kaubamaja 2. korruselt aadressil Tehase 16, Tartus.

Jälgi uue sisustuspoe tegemisi ka Facebookis

Sisestatud: 05.12.2013

Sisustus E Kaubamaja

Tel:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Jõulukuul soovime aja maha võtta, oma lähedastega koos aega veeta ja neile kingituste näol rõõmu tuua. Oleme siia koondanud väikese valiku ideedest, mis rõõmustavad kingisaajat või kaunistavad kodu.

Roosimari Sisustussalong soovitab sel aastal praktilisi, samas keskkonnast hoolivaid kingitusi. Evelin Variku telgedel kootud triibupadjad ja -vaibad sobivad nii maamajadesse kui ka linna ja loovad rõõmsa atmosfääri, lisades omapära ning soojust.

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Igal aastaajal kuuleme uutest värvitoonidest, tekstuuridest ja suundadest, mida kodukujunduses kindlasti silmas peaks pidama. Kuidas leida tasakaal värskuse ja kaasaegsuse, iseendaks jäämise ning sisustuse mõistliku ja kestliku planeerimise vahel?

Laia kogemuse ning praktilise meelega disainer Katariina Kalda jagab parimaid praktikaid, kuidas kodu sisustada nii, et see oleks isikupärane ning samas võimaldaks mõõdukas mahus ka „hooaja-hullusi“ kaasa teha.

vaata kõiki