Artiklid ja uudised

Stiilsed disainuksed Doordec OÜ-lt

Doordec tootevalikus on palju erinevaid uksetüüpe, disainielemente ning erinevatel tehnoloogiatel põhinevaid ukse lahendusi. Doordec disainuste valikust leiab iga klient koju või kontorisse sobiva lahenduse. Allpool välja toodud erinevate uksetüüpide võimalused ja disainlahendused.


Profiiluste puhul on võimalik vastavalt tellija kavandile paigutada vaheprofiile, sh. ka erineva nurga alla. Samuti on klaasi või metalltahvlite asemel võimalik kasutada erinevaid materjale, sh. naturaalne puit, roostevaba, messing jne.

Sileuste puhul. Pakume ukselehele kõrgsurve laminaadist katete (HPL) paigaldamist vastavalt erinevate HPL pakkujate kataloogide valikule. Katted on võimalik paigaldada kogu ukselehe ulatuses või kombineerituna erinevatest imitatsioonidest. Samuti on võimalik ukselehed viimistleda puitu imiteeriva pulbervärviga. Ukselehele on võimalik ka liimida erikujulisi roostebavast terasest harjatud või poleeritud ning messinglehest katteid.


Erinevate uksetüübi puhul on võimalikud erinevad ukselehe pinnale paigaldatavad disainielemendid - metall liistud jne. Koostöös ukse käepidemeid tootva frimaga pakume suurt valikut käepidemeid, sealhulgas naturaalse puit kattega ja plastkattega käepidemeid. Samuti saame pakkuda erikujuga käepidemeid vastavalt kliendi kavandile. Klaasidele on võimalik söövitada erinevaid kujundeid, sh. tellija logo.

Sisestatud: 16.01.2014