Artiklid ja uudised

Vali mugav istumispadi ja ole maaga ühenduses!

Kuigi diivanil lesimine on mugav, kutsub mingi seletamatu jõud meid sellest hoolimata sageli istuma just põrandale. Ilmselt soovime end ka kiirel ja tehnoloogilisel ajal maaga kontaktis hoida, et ennast nö aeg-ajalt täis ja maha laadida.

Põrandal olemise mõnu tunnetavad eriti hästi just lapsed ja loomad, kellele meeldib põrandal mängida, askeldada ja pikutada. Samuti noored, keda sageli põrandal võrdsete kaaslastena, loovas ringis, võib leida.

Arvatavasti ei ole see siiski vanus, vaid meeleseisund, mis inimest maa poole tõmbab. Seisund, mida tekitab ka kaminas võbeleva leegi vaatamine või aiamurul taimedega suhtlemine.

Softrendi istumispadjad on loodud just neile, kes seda erilist seisundit nautida oskavad.
Padjad on valmistatud tehases üle jäävast kvaliteetsest mööblikangast – nii on need keskkonnasäästlikud ja soodsama hinnaga.
Loomulikult on võimalik patju tellida ka vastavalt oma kangaeelistusele.
Katted on eemaldatavad ja seega hõlpsalt puhastatavad.

Valikus on mitu erinevat mudelit.

Vaata mudeleid all olevast galeriist:

Sisestatud: 25.02.2014

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Softrend pakub projekte ideest lahenduseni nüüd ka avalikku ruumi

Softrend pakub projekte ideest lahenduseni nüüd ka avalikku ruumi

Inimesed vajavad enda ümber mugavat, töötavat ja inspireerivat ruumi. Ruumi, mis oleks piisavalt avatud, et luua võimalusi koostööks, aga samal ajal piisavalt privaatne ja vaikne, et süveneda. Ruumi, mis pakuks ergonoomilisi lahendusi konkreetseteks töölõikudeks, voolates samal ajal vabama toimetamise jaoks üle hoopis ootamatutesse formaatidesse, muutudes kontorist või tehasest sujuvalt kinosaaliks, raamatukoguks või rattaparandustöökojaks.

vaata kõiki