Artiklid ja uudised

Oriensi kevadiselt värske täienenud tootevalik

Oriens sisustussalongi tootevalik on täienenud lisaks aiamööblile ka uute tammepuidust mööbliesemete võrra. Valikus on uued mudelid kappe ja kummuteid, kergema joonega toolid, õhulise vormiga raamaturiiulid. Nii nagu kõik Oriensi tooted on ka uued mudelid kergelt olemasoleva mööbliga kombineeritavad.


Uudistoodetena on Oriens kevadeks välja töötanud oma esimesed kasepuidust mööbliesemed.
Mänguline pikendatav Tommy söögilaud võimaldab Sul just oma koju sobivalt valida erineva viimistlusega lauaplaat ja jalad. Kombineeri valge mattvärviga kaetud lauaplaat ja kasest või tammepuidust lauajalad või vastupidiselt, puidutooni lauaplaat valgetel jalgadel.Oriens: Kasepuidust söögilaud Tommy

Oriens: Kasepuidust söögilaud Tommy

Oriensile omaselt on lihtsa vormiga mööbli disaainimisel tähelepanu pööratud väikestele detailidele.

Uute, Carol sarja kuuluvate vitriinkapi ja kummuti juures püüavad pilku erilised süvistatud käepidemed. Uus, kergema vormiga toolimudel Tommy II annab võimaluse toolikatteid vastavalt tujule või hooaja muutudes hõlpsalt vahetada.

Oriens: Carol sarja kuuluv vitriinkapp

Oriens: Carol sarja kuuluv vitriinkapp

Oriens: Carol sarja kuuluv kummut ja toolimudel Tommy II

Oriens: Carol sarja kuuluv kummut ja toolimudel Tommy IIKülasta Oriens salonge Tallinnas ja Tartus ning ammuta inspiratsiooni kevadise interjööri loomiseks.

Hoia kindlasti ka Oriens kodulehel silm peal ja jälgi uudiseid, sest kevade algusega alustab Oriens suurejoonelise kevadkampaaniaga!

Sisestatud: 17.03.2014

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki