Artiklid ja uudised

COSMO kollektsioonis nüüd ka tugitoolid

Lisaks kahe- ja kolmekohalise diivanile leiab Oot-Oot “COSMO” kollektsioonist nüüd ka tugitooli. “Nii nagu meie diivan, on ka tugitool valmistatud parimatest materjalidest, et tagada selle pikaealisus,” märkis disainer Joonas Torim.


Tugitooli raam on valmistatud täispuidust ja vineerist ning tradtitsioonilise sidumispaelaga ühendatud metallist sik-sak vedrud on kasutusel nii istmepadja all kui seljatoe sees. Täispuidust treitud jalad on kas tammest või pähklist. Kasutusel on kvaliteetne HR-poroloon. Kangavalikus on naturaalsed villane ja linase-puuvillasegu kangas kui ka sünteetiline trevira kangas.

Tugitooli läbimõeldud ergonoomika tagab saledale vormile vaatamata mugava istumise. “COSMO” komplekti kuuluvad ruudu- ja ristkülikukujuline jalatugi, mida sobib hästi paigutada ka tugitooli ette.

Oot-Oot on disainerite Marko Ala ja Joonas Torimi asutatud kodumaine pehme mööbli stuudio, mille väikeseerias toodetav käsitöömööbel on hea alternatiiv neile, kes otsivad isikupära ja kestvust.

Vaata lähemalt: “COSMO kollektsioon”
COSMO – diivan, mis on loodud kestma

Rohkem informatsiooni leiab Oot-Oot Studio kodulehelt >>>

Sisestatud: 18.03.2014

Oot-Oot Stuudio

Tel:
5373 0049
Aadress:
Rävala 7, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

vaata kõiki