Artiklid ja uudised

Ajastute ajatus minu kodus

Sattusin mõni aeg tagasi poolkogematta Indiasse. Seal ringi kolades juhtusin antiigipoodi mis pakkus kõikvõimalikke iidseid aksessuaare, pärit vanadest lossidest ja paleedest. Oli seal tõelist iidsust ja eksootikat mille kõrval riivas silma lohakalt kokku löödud lollust. On India ju kontrastide maa.

Tundsin kuidas mu hingel tekkis side kahe eriti huvitava ja iidse sambaga ning õhtul oma hotellitoas ei saanud pikalt und.

Koju jõudes avastasin, et nähtu ei anna mulle meelerahu ning otsustasin veidi ringi vaadata, mis võimalused oleks siin oma koju midagi seesugust hankida.

Alustasin otsingut Sisustuswebist, kus antiigi alt tuli välja ettevõte ID House. Nende kodulehte sirvides, märkasin kohe oma armsaid sambaid ja palju muudki huvitavat. Kuna asukoht Tartu maanteel Sossi majas oli mulle väga lähedal, otsustasin lausa kohe kohale minna. Üllatuseks sain juba välisuksel näha massiivseid kivist sambaid ja edasi astudes vaimustusin vanadest templiustest, mis minu peas leidsid koheselt koha minu kodus.

Sain ka meeldiva ja professionaalse teeninduse osaliseks, kus mulle ei üriatud India kombel mingit arutut nalja maha müüa, teisekäega mu särgisaba rebides ning mis kõigetähtsam - leidsin sealt mulle nii hinge läinud sambad! Tõeliselt iidsed, tõeliselt kaunid, mis nüüd minu kodus, tõeliste pärlitena kaunistavad hommikuid minu magamistoas.

Suur tänu Sisutuswebile ja suur tänu ID Housele, ajastute ajatu hõngu eest minu kodus.Tänulik klient.

Sisestatud: 03.04.2007

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki