Artiklid ja uudised

Oot-Oot avas Baltika kvartalis salongi

Aprillis avas kodumaine pehme mööbli tootja Oot-Oot Tallinnas Baltika Kvartalis salongi.

Uues Oot-Oot salongis leiab eest kvaliteetsed kodumaised käsitöödiivanid, mis on tuntust kogunud oma julge disainikeele, vastupidavuse ja ergonoomilisusega. Avaras kõrgete lagedega ruumis on väljas kogu kollektsioon. Lisaks Eesti oma disainile on salongis ka Skandinaavia restaureeritud 50 ja 60-ndate vintage mööblivalik. Tolleaegsetest disaineritest on esindatud Eric Buck, Alf Svensson, Poul Cadovius ja paljud teised.


Põnev kahekorruseline “loft-tüüpi” puidu ja betooniga viimisteltud salong on väärt avastamiseks ka sisekujundushuvilistele. “Vana industriaalse iseloomuga hoone oma põneva ruumiliigendusega on igati atraktiivne ja loominguline keskkond. See oli ka põhjus, miks me selle valiku kasuks otsustasime,” selgitas disainer Joonas Torim.

Salong asub aadressil Veerenni 24. Autoga klientidele on maja otsas parkla, kus saab kellaga tund aega tasuta parkida. Stuudio ootab kliente teisipäevast reedeni kell 11-18 ja laupäeviti kell 11-16.

Oot-Oot on disainerite Marko Ala ja Joonas Torimi asutatud kodumaine pehmemööbli stuudio, mille väikeseerias toodetav käsitöömööbel on hea alternatiiv neile, kes otsivad isikupära ja kestvust.

Oot-Oot Studio tooteid saab uudistada kodulehelt >>>

Sisestatud: 03.04.2014

Oot-Oot Stuudio

Tel:
5373 0049
Aadress:
Staapli 10 (Noblessneri kvartal), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

8 KÜSIMUST OOT-OOT STUUDIO LOOJALE, DISAINER MARKO ALALE

8 KÜSIMUST OOT-OOT STUUDIO LOOJALE, DISAINER MARKO ALALE

Marko Ala on üks kahest Oot-Oot Stuudio loojast. Oot-Oot Stuudio on disainmööbli firma, mille tooted on nii disainitud, kui ka valmistatud Eestis. Oot-Oot Stuudio tegutseb väikese viiepealise kollektiiviga Tallinna kesklinnas Rävala pst 7 ja nende tugevuseks on kindlasti see, et kõigil Oot-Oot Stuudio inimestel on disainiharidus. Mööblidisainiga konkreetsemalt tegelevad kolm disainerit Marko Ala, Joonas Torim ja Mihkel Mölder. Esitasimegi Marko Alale 8 küsimust, et tema ja Oot-Oot Stuudio kohta rohkem teada saada.

vaata kõiki