Artiklid ja uudised

Uudne termolehisest täispuitmööbel HomeArtilt

Homeart esitles messil Interjöör 2007 esmakordselt Eestis täispuitmööblit, mis on valmistatud termotöödeldud siberi lehisest. Lehis on mööblipuiduna teenimatult vähe kasutust leidnud puiduliik. Võrreldes Põhjamaades kasvava okaspuiduga on tegemist kõvema ja tihkema puiduga, lähenedes tamme keskmisele tihedusele. Lehisele on iseloomulik peen ja ühtlane koekiri, mis on võrreldav väärispuiduga. Naturaalsena hallitoonilisele puidule annab termotöötlus sügavpruuni sooja tooni ning toob süümustri hästi esile.

Samuti muudab termotöötlus puidu märgatavalt vastupidavamaks keskkonna mõjutustele, s.t. et puit ei "mängi" märkimisväärselt aastaaegade vaheldudes.

HomeArt mööbel on lihtsa lakoonilise vormiga, massiivne, põneva puidusüüga ja vastupidav. Messil Interjöör2007 sai 30 m2 messipinnal ja näidismagamistoa boksis näha lehisemööbli terviklahendust elutoa, söögitoa ja magamistoa näol. Messil osalenud 14 näidismagamistoa boksi vahel toimunud võistlusel hindas zhürii HomeArti 2. koha vääriliseks.

Lehisemööblit saab näha ka vanalinnas asuvas HomeArti elustiili- ja sisustuspoes, kus lisaks mööblile leidub hulgaliselt muud vajalikku kaasaegse kodu kujundamiseks.MESSIJÄRGE PAKKUMINE!
1.-13.mai vormistatud puitmööbli tellimused -10%HomeArt sisustuspood
Aadress: Pikk 40, Tallinn
Telefon: 644 4056
E-mail: pood@homeart.ee
www.homeart.ee

Sisestatud: 09.04.2007

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki