Artiklid ja uudised

ELKE Mööbel sai Offeccti ametlikuks esindajaks Eestis

Kodudesse, kontoritesse ning avalikesse ruumidesse mõeldud disainmööbli ja saalitoolide müügiettevõte ELKE Mööbel sai maineka Rootsi mööblitootja Offecct ametlikuks esindajaks Eestis. Offecct toodab skandinaavialikult minimalistlikku mööblit, sh toole, laudu, diivaneid, akustilisi paneele, vaheseinu.

OFFECCT EZY Allikas: www.offecct.se

OFFECCT EZY Allikas: www.offecct.se

ELKE Mööbli tegevjuhi Siim Siiguri sõnul on Offecct viimase kümne aastaga tõusnud teiste tuntud Skandinaavia tootjate kõrval väga oluliseks ja teedrajavaks mööblitootjaks. "Offeccti tooted on kombinatsioon elegantsist, loodussõbralikkusest ja uuenduslikkusest," räägib ta.

Seetõttu sobib Offecct Siiguri sõnul väga erinevatesse interjööridesse. Nii näiteks leiab nende tooteid New Yorgi moodsa kunsti muuseumis, Microsofti kontoris Hong Kongis, Philipsi kontoris Istanbulis, MTV stuudios New Yorgis, Schipholi lennujaamas Amsterdamis, Statoili kontoris Norras.

SOUNDWAVE® GEO Allikas: www.offecct.se

SOUNDWAVE® GEO Allikas: www.offecct.se

OFFECCT AMAZONAS Allikas: www.offecct.se

OFFECCT AMAZONAS Allikas: www.offecct.se

Offeccti loovjuhiks on ülemaailmselt tuntud tootedisainer Eero Koivisto, kes kaasab ettevõtte toodete väljatöötamisse maailmanimega disainereid. Selle tulemusena on Offecct 'i tooted võitnud rohkelt rahvusvahelisi disainiauhindu, sh pälvis 2009. aastal laud Amazonas (disainer Eero Koivisto) maineka Green dot award auhinna, 2010. aastal Fly tugitool (disainer Patrick Norguet) ja akustilised paneelid Soundwave Geo (disainer Ineke Hans) red dot design auhinnad.

Võrdselt olulise tähelepanu pälvib toodete disaini ja kvaliteedi kõrval ka jätkusuutlikkus– seda nii toodete materjalidevalikus, logistikas kui ka laiemalt. Nii näiteks toetab Offecct Amazonase laudade müügist Kesk-Ameerika vihmametsade säilitamist.

Offecctis töötab 50 töötajat, aastane müügikäive ületab 122 miljonit Rootsi krooni. Ettevõte ekspordib tooteid enam kui 50 riiki, ekspordi osakaal müügist moodustab 55%.

OFFECT FLY Allikas: www.offecct.se

OFFECT FLY Allikas: www.offecct.se

OFFECCT OYSTER Allikas: www.offecct.se

OFFECCT OYSTER Allikas: www.offecct.se

 Allikas: www.offecct.se

Allikas: www.offecct.se

1996. aastal loodud ELKE Mööbel OÜ keskendub kodude ja kontorite disainmööbli ning saalitoolide müügile. Ettevõtte viimaste aastate suuremate projektide hulka kuuluvad Eestis Tallinna Teletorn, Sillamäe Kultuurikeskus, G4S Eesti peahoone Tallinnas, Eesti Biokeskus Tartus, Viljandi Pärimusmuusika Ait, Pärnu Endla teater, Türi ja Põlva kultuurimajad, Tere tennisekeskus, Rakvere teatrisaal ja Vene Kultuurikeskuse rõdu, Lätis Daugavpilsi ja Livani kultuurikeskused, Norvik, ABLV ja DnB pangakontorid.

ELKE Mööbli valikusse kuuluvad maailmakuulsad kaubamärgid Knoll, Fritz Hansen, Artek, Lammhults, Artifort, Interstuhl ja paljud teised. Disainiikoonidest on muuhulgas esindatud 1958. aastast toodetav Arne Jacobseni disainitud „The Egg“ ehk „Muna“ tool.

Ettevõtte esindussalong asub Tallinnas aadressil Lootsi 3a.

Lisainformatsioon:
Siim Siigur
ELKE Mööbel OÜ tegevjuht
Tel: 6617320
E-post: siim@elkemoobel.ee
www.elkemoobel.ee
www.elkemoobel.ee

Sisestatud: 29.05.2014

ELKE Mööbel kodusisustussalong

Tel.:
661 7320
Aadress:
Tedre 55, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Põhjamaise disainiga ning funktsionaalne vannituba Elke Mööblist

Põhjamaise disainiga ning funktsionaalne vannituba Elke Mööblist

Kuna veedame igapäevaselt ja eriti hommikuti vannitoas üksjagu aega, peab selle sisustus olema selline, mis annab päevale hea alguse. Oluline on vannitoa sisustamisel jälgida seda, et kõik tooted oleksid sellised, mis mõeldud kindlasti ka niiskesse ruumi. Vastasel juhul võib juhtuda, et silmale küll kena mööbel, valgusti või aksessuaar, mis ei ole mõeldud vannituppa, kaotab kiirelt oma välimuse või lakkab töötamast.

Muuda kodu värskemaks põhjamaiste sisustustekstiilidega Elke Mööblist

Muuda kodu värskemaks põhjamaiste sisustustekstiilidega Elke Mööblist

Sisustustekstiilidega saab igale ruumile anda uue ja värske näo ilma remonti tegemata. Kuna tekstiilide võimalused on väga laiad ja valikud suured – alustades vaipadest ja lõpetades köögirätikuga – saab kodu värskeks muuta kas natuke, parasjagu või päris märgatavalt, just vastavalt soovidele ja võimalustele. ELKE Mööbli sisustussalongidest leiab palju tekstiilitooteid kõige tuntumatelt Skandinaavia sisustusbrändidelt.

vaata kõiki