Artiklid ja uudised

Tartu Mööblikoda sisustas Rahva Raamatu Narva kaupluse

20.juunil avati Rahva Raamatu uus kauplus Narvas Astri Keskuses. Narva sai üle pika aja taas korraliku raamatukaupluse. Raamatupoe kõrval on Baltimaade esimene kuppelkino. Raamatukaupluse mööbli valmistas Tartu Mööblikoda OÜ, kellel on juba pikk kogemus avalike ruumide ja kaupluste sisustamisel. Rahva Raamatu sisekujunduses on inspiratsiooni saadud peterburilikust õhustikust, kuid on ka leitud elemente Narva barokilikust ajaloost. Raamatutega saab tutvuda õdusas lehtlas. Poest võib leida ka karuselli, mis pole küll mõeldud lõbusaks tiirutamiseks, vaid toimib kassaletina.

Astri Rahva Raamatus on kokku pinda 429 m2 ning suuruselt on kauplus võrreldav Rocca al Mare Rahva Raamatuga Tallinnas ning Tasku Rahva Raamatuga Tartus.
Rahva Raamatu, suurima Eesti raamatumüügiketi uusim esindus on üheksas Rahva Raamatu kauplus.
Ootame kõiki raamatusõpru tutvuma Astri Rahva Raamatuga!
Keskuse projekteeris arhitekt Ülo Peil, kes ütles, et odava arhitektuuri lahendusi välditi.
Raamatukaupluse sisekujunduse autorid on Helen Sarapuu, Kristiina Lind ja Eeva Masso.
Kogu Astri Keskuse laiendamine läks maksma 20 miljonit eurot, külastajaid oodatakse nädalas üle kümne tuhande.

Tartu Mööblikoda on valmistanud palju kaupluste lette, vitriine, kohvikute mööblit. Koostöös sisekujundajatega luuakse igasse interjööri omanäoline ja vajadustest lähtuv mööbel. Üheks viimaseks tööks on olnud ka Juku Mänguasjakeskuse mänguline sisustus. Tartu Mööblikoda erinevate eritellimusmööbli lahendustega saate tutvuda veel Pildigaleriist ja Facebook-st.


www.disainmoobel.ee

Artikli koostamiseks kasutatud veel:
www.rahvaraamat.ee

Sisestatud: 18.06.2014

Tartu Mööblikoda

Tel.:
503 1313, 514 2291
Aadress:
Nõo vald, Tartumaa, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Veebruaris diivan Newman Softrendis -20% soodustusega

Veebruaris diivan Newman Softrendis -20% soodustusega

Heade proportsioonidega Newman kuulub kindlalt Softrendi klientide lemmikdiivanite hulka. Diivan on parajalt lai ja sügav, aga mõjub seejuures kergelt ja õhuliselt. Mugavust lisavad peale mõnusa istumissügavuse ja -kõrguse ka taskustatud vedrustusega kinnised istumispadjad. Valikus on mitmeid disainiversioone erinevate käetugedega, etteulatuva osaga ja nurgadiivan. Võimalus on lisada ka peatugi. Newman on ilus ja mugav diivan, mille saad endale täpselt sobivaks sättida.

vaata kõiki