Artiklid ja uudised

Elamumess Jyväskyläs 11.juuli - 10.august 2014

Populaarne Soome elamumess toimub sel suvel 11.juulist kuni 10.augustini Jyväskyläs. Jyväskylä asub Helsinkist 268 km kaugusel, umbes 3 tunnise autosõidu kaugusel. Messiala paikneb Jyväsjärve idarannal Äijälänrannas. Jyväskylä keskus jääb umbes viie kilomeetri kaugusele.

 Allikas: www.asuntomessut.fi

Allikas: www.asuntomessut.fi

Messi kandvateks teemadeks sel aastal on Aalto ja Aed. Teemade kaudu avaldatakse austust maailmakuulsa Soome arhitekti Alvar Aalto pärandile ja väärtustatakse Äijälänranna piirkonna põllu- ja aiapidamistraditsioone.

 Allikas: www.facebook.com

Allikas: www.facebook.com

 Allikas: www.facebook.com

Allikas: www.facebook.com

 Allikas: www.facebook.com

Allikas: www.facebook.com
Messipaigale on rajatud 37 eramut, mille ehitamise juures on demonstreeritud erinevaid ehitustehnoloogiaid. Lisaks lasteaed ja 13-korruseline tornelamu - Jyväskylä maailmasammas.

Erinevad on ka elamute suurused: seal on väljas eramu nii ühele inimesele kui ka seitsme lapsega perele.

Elamukruntide suurused varieeruvad 500 m2:st 1800 m2:ni. Messi ajal on külastajatele avatud 43 erinevat objekti.

Äijälänranna elamupiirkond pakub oma uutele elanikele kombinatsiooni modernsest linlikust arhitektuurist looduslähedases keskkonnas.

CWT pakub Jyväskylä elamumessile 1- ja 2-päevaseid reisipakette.
CWT Estonia (endine Kaleva Travel) messireise vaata siit!

Jyväskylä asub Kesk-Soomes ja on kuulust pälvinud Neste ralli korraldajana. Linn on tuntud ka Soome tipparhitekti Alvar Aalto loomingu poolest, siin asub mitmeid teatreid, muuseume sh Aalto muuseum, ülikool ja toimub rohkelt erinevaid kultuurisündmusi.

Laevagraafik:
Tallinn-Helsinki Viking Express kell 07.00-09.15
Helsinki-Tallinn Viking Express kell 21.30-00.00

Tegevused messikeskuses vaata SIIT!
Piletiinfo
Jyvaskyla 2014
Messikorraldaja kontaktid
Facebook

Sisestatud: 14.07.2014

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Modernse talumaja stiilis kujundatud kodus segunevad minimalism ja rustikaalsus

Modernse talumaja stiilis kujundatud kodus segunevad minimalism ja rustikaalsus

Selles värske ja avatud planeeringuga kodu kujundamisel oli eesmärgiks luua ruum, mille prioriteediks on soojad perekondlikud kogunemised. Modernse talumaja stiilis kodu loomisel kasutati lihtsaid klassikalisi sisustusvõtteid, kuhu kuuluvad n-ö metroo-stiilis keraamilised plaadid, minimalistlik valge köögimööbel ja lihtne dekoor. Nende kõrval annavad rustikaalsemat mekki aga robustne (heas mõttes) puidust laud ja pink ning lahtised riiulid, millele asetatud esemed loovad boheemlasliku ja vaba olemise.

Helge kodu Göteborgis püüab pilku omapäraste detailidega

Helge kodu Göteborgis püüab pilku omapäraste detailidega

See kodu Rootsis, Göteborgi südames, on taas hea näide paljunähtud ja -kiidetud skandinaavia sisustusstiilist, kus aukohal heledad seinad ja naturaalsed materjalid. Ka siinses kodus on see kõik olemas, sealhulgas algupärased taastatud puitpõrandad. Aktsenti lisavad rahulikule foonile omapärased aksessuaarid ja esemed, põneva mustriga põrandaplaadid, heleroheline seinavärv magamistoas ning kõige krooniks ajaloolised kahepoolsed akendega siseuksed.

vaata kõiki