Artiklid ja uudised

Cosmo diivani disaininud Oot-Oot Stuudio disainerid tulid välja stiilse esikutumbaga

Oot-Oot Stuudio disainerid tõid turule stiilse esikutumba, mis sobib hästi kasutamiseks ka magamistoas, buduaari ees või hoopis tugitooli ette paigutatuna, et oleks kuhu jalad visata!

Esikutumba valmistamisel on peetud silmas samu kvaliteedistandardeid nagu Oot-Oot’i teiste toodete puhul – põhikonstruktsiooniks on tugev täispuitraam, istumismugavust suurendavad spetsiaalsed juterihmad tumba põhjal, jalad on treitud tamme- või pähklipuust ja jalgade all on kasutusel vastupidavad kinnikruvitava tallaga parketi kaitsevildid. Tumba pole liialt pehme, vaid täpselt paras, et sellest ikka kergelt püsti tõusta saaks. Polstrina kasutatakse vaid kõrgekvaliteedilisi materjale.

Tumba on 80cm pikk ja 42cm kõrge. Istumiskõrgus ja sügavus on 40cm.

Oot-Oot Stuudio on kahe noore disaineri Marko Ala ja Joonas Torimi loodud Eesti disaini stuudio, mis 2013. aastast keskendub vana aja väärtusi edasikandvate toodete disainimisele, arendamisele ja tootmisele. Oot-Oot Stuudio tooted on disainitud ja valmistatud Eestis ning neid saab uudistada kodulehelt www.oot-oot.com. Showroom asub Baltika kvartalis Veerenni 24, Tallinnas.

 Allikas: www.oot-oot.com

Allikas: www.oot-oot.com

 Allikas: www.oot-oot.com

Allikas: www.oot-oot.com

 Allikas: www.oot-oot.com

Allikas: www.oot-oot.com

 Allikas: www.oot-oot.com

Allikas: www.oot-oot.com

OOT-OOT SALONG:
Veerenni 24, 10135 Tallinn
T-R 11:00 – 18:00
L 11:00 – 16:00
Tel: +372 506 2016
info@oot-oot.com
Facebook

Sisestatud: 17.11.2014

Oot-Oot Stuudio

Tel.:
5373 0049
Aadress:
Rävala 7, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

vaata kõiki