Artiklid ja uudised

Softrend + Reet Aus = padi/tumba

Lase loodusel puhata ja puhka ise!
Softrend pakub selleks kena võimaluse - koostöös disainer Reet Ausiga valmisid padjad ja tumbad, mis on algusest lõpuni valminud materjalist, mis tootmisest üle jääb.

Väline efektsus on aga siin kõigest kohustuslikuks lisandiks. Neil mööblitükkidel on hoopis sisemine ilu, mille nimeks on upcycling ehk väärtustav taaskasutus - see tähendab seda, et need interjööri aksessuaarid on algusest lõpuni valminud materjalist, mis põhitoodangu tööstuslikust tootmisest üle jääb ja just nimelt sellest, mis jääb üle, mitte sellest, millest kord juba midagi valmistatud on. Katted on valmistatud puhtast ja uuest tekstiilist, mis varem tootmisülejäägina prügimäele transporditi. Nüüd on aga raiskamisel lõpp! Softrendi suunaks on väärtustav taaskasutus ja paindlik kombineerimine tootmisel, et saada täielikult jäätmevabaks ettevõtteks.

Uute lahenduste otsimine keskkonna ülekoormamise vältimiseks võib viia üllatavate ja stiilsete lahendusteni. Näiteks tumba täiteks olevad tatrakestad annavad tõuke lausa taaskasutust võimaldavate tööstusharude sümbioosile D.U.F.T – (designupcyclingfoodtrend).

PADI

 Allikas: uus.softrend.ee

Allikas: uus.softrend.ee


Materjalid
100% taaskasutus: kvaliteetne tekstiilijääk (kate) / vatiini jääk (sisu)

Lisainfo
erinevad mustri- ja värvikombinatasioonid, valik uueneb pidevalt; kinnine kate

Mõõdud
45X45 cm

Hind
alates 30 EUR


TUMBA

 Allikas: uus.softrend.ee

Allikas: uus.softrend.ee


Kate
100% taaskasutus: kvaliteetne tekstiilijääk

Sisu
100% taaskasutus: Tõrvaaugu mahetalu tatrakestad

Lisainfo
erinevad mustri- ja värvikombinatasioonid, valik uueneb pidevalt; kinnine kate

Mõõdud
läbimõõt ligikaudu 60cm

Toote kaal
15 kg

Hind
alates 95 EUR

Softrend OÜ kauplused
Saa inspiratsiooni ka Facebookist

Sisestatud: 17.01.2015

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Softrend pakub projekte ideest lahenduseni nüüd ka avalikku ruumi

Softrend pakub projekte ideest lahenduseni nüüd ka avalikku ruumi

Inimesed vajavad enda ümber mugavat, töötavat ja inspireerivat ruumi. Ruumi, mis oleks piisavalt avatud, et luua võimalusi koostööks, aga samal ajal piisavalt privaatne ja vaikne, et süveneda. Ruumi, mis pakuks ergonoomilisi lahendusi konkreetseteks töölõikudeks, voolates samal ajal vabama toimetamise jaoks üle hoopis ootamatutesse formaatidesse, muutudes kontorist või tehasest sujuvalt kinosaaliks, raamatukoguks või rattaparandustöökojaks.

vaata kõiki