Artiklid ja uudised

Õitsvad noortaimed amplisse ja rõdukasti

Hortese Aianduskeskusesse on jõudnud lai valik õitsvate ampli- ja rõdutaimede noortaimi.

Rikkalikus valikus on erinevates värvitoonides täidis- ja lihtõielisi petuuniaid, sealhulgas väikeseõielise ripp-petuunia Million Bells® ja Surfinia® ja hübriid-petuunia sorte.

Beebitaimede seast leiab lisaks petuuniatele ka raudürte, sanvitaaliaid, käokuldasid, fuksiaid, südaja suutera sorte Great Purple ja Great Rose, kaksikkannuseid, ripp-pelargoone ja ripp-lobeeliaid, müür-kipslilli ja paljusid teisi kaunitare.
Piiratud koguses pakub Hortes ka päikeselisele rõdule sobivat amplimaasikat Roman.

Beebitaimedest saab kujundada efektse ampli või rõdukasti istutuse. Õitsvate taimede ilu on hea rõhutada lehtdekoratiivsete ripptaimedega. Näiteks käokulla halli- ja kollaselehelised taimed ja roomava maavitsa ning maajala Variegata sordirühma noortaimed loovad õitsvatele taimedele suurepärase raamistuse.

Noortaimede ettekasvatamisest loe siit.

 Allikas: www.hortes.ee

Allikas: www.hortes.ee

Hortes / AS Trigon Gardening
Seljaku 4b, Laagri
Harjumaa, 76401
tel +372 6799333
Avatud:
E-R 10-20
L-P 10-18

Sisestatud: 13.03.2015

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Hortes esitleb: jõulukollektsioonid 2014

Hortes esitleb: jõulukollektsioonid 2014

Hortese jõulumaa on sel aastal taaskord üks imelisemaid Eestis nii oma suuruselt kui ka valikult: meilt leiad üle 16 000 jõulukaunistuse, üle 800 küünla, ligi 600 küünlajalga ja –laternat, Eesti parima valiku elektrilisi jõulukaunistusi ning loomulikult erinevaid hooajataimi ja potijõulupuid jt hooajatooteid ning erilist dekoratiivset sisustuskaupa, mille oleme koondanud kollektsioonidesse. Meie kollektsioonid pakuvad Sulle lisaks elamustele ka ideid ja inspiratsiooni.

vaata kõiki